امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال وردپرس و ویتایگر
سلام

برای اتصال وردپرس و ویتایگر با استفاده از نسخه رایگان CRM Wordpress Leads آیا تمام کاربران ثبت نام شده در وبسایت وردپرسی و یا کاربرانی که کانتکت فرم 7 خاصی را پر نموده اند؛ اطلاعات کاربریشان به ویتایگر منتقل می شود یا خیر؟

متشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

فکر می کنم کاربران را فقط ایمیلشون را توی مخاطبین سینک می کنه این نسخه.
فرم ها هم به عنوان سرنخ وارد ویتایگر می شوند.
لطفآ تست کنید و توضیحات تکمیل تر و آموزشش را بهمون بدید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(24-01-2017, 08:17 PM)administrator نوشته است: سلام

فکر می کنم کاربران را فقط ایمیلشون را توی مخاطبین سینک می کنه این نسخه.
فرم ها هم به عنوان سرنخ وارد ویتایگر می شوند.
لطفآ تست کنید و توضیحات تکمیل تر و آموزشش را بهمون بدید.

با توجه به تحقیقاتی که کردم و صحبتی که با پشتیبانی پلاگین Lead Builder for CRM داشتم. اینطور به من پاسخ دادن که برای کاربرانی(مشتریان) که از قبل در وبسایت ثبت نام کرده اند امکان یکسان سازی پسورد برای ورود به وبسایت و ورود به بخش پورتال مشتری وجود ندارد؛ و کاربر باید از پسوردی که ویتایگر به ایمیلش برای ورود به پورتال مشتری ارسال می کند؛ استفاده کند. اما کاربران جدیدی که در وبسایت ثبت نام می کنند پسورد ورودشان به وبسایت با بخش ورود به پورتال مشتری می تواند یکسان شود درصورتی که دولوپرهایی این پلاگین، تغییراتی در خود پلاگین و همچنین تغییراتی از طریق FTP  در وردپرس و ویتایگر مورد نظر اعمال کنند. هزینه این تغییرات به گفته پشتیبانی  8 ساعت زمان می برد و علاوه بر هزینه 99.99 دلار خرید این پلاگین شامل پرداخت ساعتی 17 دلار به دولوپرها می شود.

اینهارو گفتم برای افرادی که شاید چنین ایده ای داشتند....
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('81')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.