امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال vtiger 6.4 به سرور تلفنی Elastix 2.5
(31-08-2016, 10:36 AM)administrator نوشته است: [Only registered and activated users can see links Click here to register]

سلام
این ماژولی که در سایت ویکی ویتایگر هست برای نسخه پولی ویتایگر است و در نسخه رایگان این ماژول ناقص و کاملا سرکاریه و مشکل داره.
تقریبا بالای 200تا سایت مختلف و فیلم آموزشی و... بررسی کردم و انواع نسخه های الستیکس و استریسک کانفیگ کردم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(06-09-2016, 09:16 AM)mehdizadeh3000 نوشته است: سلام
دوستان بنده این کار را انجام دادم و همانند اون چیزی هست که در لینک بالا موجود هست
حتما در یک جایی از کار طبق آموزش لینک بالا عمل نکردید ، این را قطع و یقین داشته باشید
موفق باشید

سلام
محاله با ماژول رایگان ویتایگر تونسته باشید با استریسک یا همون الستیکس ارتباط گرفته باشید و به درستی کار کنه.
ارتباط برقرار میشه ولی به هیچ عنوان کاربردی نیست و یکی از اشکالاتی که من باهاش داشتم در بهترین حالت قطعی تماس بود که به محض ارتباط الستیکس با ویتایگر همه تماسها ثبت میشد ولی بلافاصله هنگاپ میشد و امکان تماس وجود نداشت.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دوستان آموزش طریقه اتصال را تهیه کردم و براتون میزارم انشالله بتونید در راستای توسعه فناوری اطلاعات به کار ببریم ، در پیوست لطفا ملاحظه بفرمایید.
مهدی زاده

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   برقراری ارتباط استریسک و ویتایگ1.pdf (اندازه: 699.24 KB / تعداد دفعات دریافت: 931)
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator ، shafiee ، ch_nqomubb
(04-12-2016, 04:03 PM)administrator نوشته است: سلام
سلامت باشید
در این زمینه تخصص ندارم اما فکر می کنم جاوا برای ایران بسته باشه.
باید از vpn استفاده کنید.
منتظر جواب دوستان متخصص در این زمینه هستیم.

ممنونم از پاسخگویی شما، با vpn هم وصل شدم ولی تغییری نکرد، دوستان اگر راه حلی دارند اعلام کنند ممنونم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام 
من از واک استفاده می کنم
الان برای انجام مراحل کار با بخش ویتایگرش به مشکل خوردم
ماژول Pbx رو چطوری باید نصب کنم ؟
اگه نیاز به نصب مجدد ویتایگر هم اگر هست لطفا بفرمایید چطوری باید اینکار رو انجام بدم ؟
با تشکر از مهندس مهدی زاده بابت آموزش فوق العاده کاربردی شون
پاسخ
سپاس شده توسط:
(27-01-2017, 08:02 PM)administrator نوشته است: سلام

شما ماژول pbx را از داخل بسته نصبی ویتایگر بیرون کشیده(فایل فشرده) و اون را نصب کنید روی واکتون.
هر چند فکر می کنم نسخه ویتاگر روی واک جدیدترین ورژن نیست لذا اگر نصب نشد یا ویتایگر را به نسخه جدید ارتقا بدید یا از نسخه pbx روی ویتایگر 6.4 استفاده کنید.

ماژول نسخه 6.5 ویتایگر پیوست شد.
شاد باشید

ممنون
اگه بخوام ویتایگر رو به نسخه جدید ارتقا بدم چیکار باید بکنم ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(10-09-2016, 04:21 PM)mehdizadeh3000 نوشته است: سلام دوستان آموزش طریقه اتصال را تهیه کردم و براتون میزارم انشالله بتونید در راستای توسعه فناوری اطلاعات به کار ببریم ، در پیوست لطفا ملاحظه بفرمایید.
مهدی زاده

من که هر کاری کردم نتونستم ویتایگر نصب شده روی واک رو با این آموزش فعال کنم 
دوستان اگه کسی با واک این کار رو انجام داده لطفا من رو هم راهنمایی کنه
ممنون از لطف دوستان
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام
دوستان یه ماژول دیگه هم باید از داخل ماژول منیجر نصب بشه. به نام Phone Calls تو فروشگاه افزونه های vtiger دیگه نیست، نمیدونم چرا!
کسی فایلش رو نداره؟ اگه کسی فایل زیپش رو داره در اختیار میزاره؟
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

طبق فایل آموزش پیش برید.
فکر می کنم نیازی به این ماژول نیست.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('35')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.