امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالا آوردن پرتال مشتری در ساب دامین
با سلام خسته نباشید به تامی کاربران انجمن 
میخواستم ببینم راهی هست که پرتال مشتری روی ساب دامین بالا بیاریم به دوعلت یکی زیبایی ساب دایمن هست و مثله دوم امنیت اون هست که صفحه لوگین اصلی crm پیدا نشه مثلا این آدرس 
test.ir/vtiger/customerportal به این آدرس تغییر داده بشه panel.test.ir 
 و همچنی مرجع ایی برای دریافت تم های ویتایگر وجود نداره مشکل هم نداره چپ چین باشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
بله میشه روی ساب دامین هم آوردش
توی تنظیمات باید آدرس دهی ها را از روی ساب دامین بدین.

ساب دامین جدید ایجاد کنید و به پوشه کاستومرپورتال آدرس بدید.

این سایت قالب برای نسخه 6 و 7 داره رایگان نیست البته
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

در ضمن نسخه 6 دیگه توسط ما و سایت ویتایگر اصلی پشتیبانی نمیشه
از نسخه 7 استفاده کنید
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: mhc
با سلام خسته نباشید نسخه 6 خوبی هایی که داره اینکه 90% شمسی شده هست و به نظرم من از نسخه 7 استیبل تر هست و یک سوال دیگه برای ترجمه بخش های سیستمی که توی فایل های زبان نیست اون کلمه باید چی کار کرد یک ماژول توی مارکت ویتایگر دیدم  این کار رو انجام می داد به هر حال راهی برای تغییر اونا هست مثلا بعضی از کلمات اینگیلیسی هست که ترجمه نشده اند و توی فایل زبان هم نیستند 
اون ماژول ترجمه زبان لینکش
[Only registered and activated users can see links Click here to register] 
و در مورد سایت تم که معرفی کردید اگر تمی تهیه کردم زحمت فارسی سازیش رو می کشید چون خودم واقعا وقت نمی کنم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

با همه اینها نسخه سری 7 خیلی بهتره و 6 پشتیبانی نمیشه دیگه و بهتره سوئیچ بشه روی 7

سری 6 هم ترجمش کامله تقریبا، کدوم قسمت ها ترجمه نشده؟

برای ترجمه هم می تونید فایل زبان را باز کنید و ویرایش کنید لازم به خرید ماژول مذکور نیست.

همچنین می تونید از فایل زبان نسخه 7.1 که به زودی گذاشته میشه استفاده کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(06-08-2018, 12:14 PM)administrator نوشته است: سلام

با همه اینها نسخه سری 7 خیلی بهتره و 6 پشتیبانی نمیشه دیگه و بهتره سوئیچ بشه روی 7

برای ترجمه هم می تونید فایل زبان را باز کنید و ویرایش کنید لازم به خرید ماژول مذکور نیست.

برای بخش ترجمه مثلا در نسخه 6 مثل بعضی از بخش ها مثل pm و am قسمت کشور ها یا مثلا تو تقویم نوشته to do وجود داره که من اون ها رو توی بخش زبان پیدا نکردم.
و یکی از مشکالات ویتایگر 7 این است که کامل شمسی نیست برای شمسی سازیش از چه روشی استفاده می کنید اگه آموزشش رو بزارین من می تونم کامل براتون شمسی سازی کنم و ارسال کنم
پاسخ
سپاس شده توسط:
(11-08-2018, 11:57 AM)mhc نوشته است:
(06-08-2018, 12:14 PM)administrator نوشته است: سلام

برای بخش ترجمه مثلا در نسخه 6 مثل بعضی از بخش ها مثل pm و am قسمت کشور ها یا مثلا تو تقویم نوشته to do وجود داره که من اون ها رو توی بخش زبان پیدا نکردم.
و یکی از مشکالات ویتایگر 7 این است که کامل شمسی نیست برای شمسی سازیش از چه روشی استفاده می کنید اگه آموزشش رو بزارین من می تونم کامل براتون شمسی سازی کنم و ارسال کنم
و اگه امکانش هست یک راه ارتباطی تلگرامی بدید
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
نسخه 6 پشتیبانی نمیشه
از نسخه 7 استفاده کنید.

لطفا اطلاعات تماس و روزمه خود را به ایمیل سایت ارسال کنید.
support @ favtiger
پاسخ
سپاس شده توسط:
(12-08-2018, 03:20 PM)administrator نوشته است: سلام
نسخه 6 پشتیبانی نمیشه
از نسخه 7 استفاده کنید.

لطفا اطلاعات تماس و روزمه خود را به ایمیل سایت ارسال کنید.
support @ favtiger
با توجه به احترام حرف شما من به نسخه 7 کوچ کردم 
رزومه جهت عضویت در تیم برای شما به ایمیل 
support @ favtiger ارسال شد
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('199')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.