امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی
سلام و احترام.
من ورژن 7 را نصب کردم و موقع نصب کلیه تنظیمات را بر روی زبان فارسی قرار دادم اما موقع استفاده متوجه شدم تاریخ ها هنوز به میلادی هستند.
برای تبدیل تاریخ ها به شمسی میتونید راهنماییم کنید. ممنونم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

نسخه فارسی 7 ویتایگر ورژن 1 میلادی هست.
برای تست نسخه شمسی می تونید نسخه شمسی آلفا را نصب کنید.
به زودی نسخه پایدار 7 شمسی آماده میشه.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با تشکر از توضیحاتتون. فقط می خواستم بدونم نسخه الفا چه ایراداتی داره و ایا میشه برای شرکت استفاده کرد؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
در نسخه 7 آلفا هنوز ماه ها میلادی هستند آیا باید تنظیماتی را انجام بدهم؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام.
من هم تست کردم. نسخه الفا خیلی مورد دارده تو تقویم و تاریخ.
جسارتا مهندس عزیز با تشکر از زحماتتون تقریبا تو چه بازه زمانی آماده میشه نسخه پایدار؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

کمتر از یک ماه اگه خدا بخواد.

نسخه آلفا برای تست هست ، از نسخه 7 فارسی استفاده کنید بعد می تونید شمسی را جایگزین کنید و اطلاعات از بین نمیره چون توی دیتابیس تاریخ ها میلادی ذخیره می شوند.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
بسیار سپاسگزارم از شما
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator
با سلام
بنده نسخه 7 فارسی آلفا رو نصب کردم. اما باز هم تقویم من میلادی هست. در این پست نوشته بودین اگر این نسخه نصب شود، تقویم شمسی دارد اما متاسفانه هنوز تقویم میلادی هست
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام وقت شما بخیر.

واقعا ممنون از زحمات شما بزرگوار.
من میخوام نسخه هفت فارسی را استفاده کنم. ولی موردی که هست اینه که آیا زمانی که نسخه شمسی را شما ریلیز کنید میشه رو همین اطلاعات پچ کرد؟

مثلا من وقتی تاریخ یک پرونده را میلادی ذخیره میکنم الان بعدا که نسخه شمسی اومد آیا اون تاریخ ذخیره شده شمسی نمایش داده میشه؟

یعنی نمایش تاریخ ها شمسی هست فقط و ذخیره سازی در بانک اطلاعاتی به صورت میلادی درسته ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('148')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.