امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی
سلام

نسخه 6.4 غیر شمسی به نسخه 6.5 تبدیل می شود.
پیشنهاد میشه فعلا از نسخه 7 غیر شمسی استفاده کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
ضمن تبریک سال نو
می‌خواستم بدونم چه زمانی تاریخ شمسی ویتایگر آماده می‌شود.
ما خیلی منتظر اون روز هستیم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
نسخه جدید(نسخه 7.1) ویتایگر روی سایت اصلیش قرار گرفته
چه زمانی فارسی و تاریخ شمسیش رو برای دانلود آماده می کنید؟
ممنون میشم پاسخگو باشید.
منتظرم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
زمان دقیق مشخص نیست.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خدمت شما مدیر گرامی
ممنون از شما بابت زحماتتون و در اختیار قرار دادن نرم افزار به صورت رایگان برای عموم
من چند روز پیش نسخه 7.1 فارسی که شما زحمت کشیده بودین برای دانلود گذاشته بودین رو دانلود کردم و در هاستمون نصب کردم.
بعد از نصب دیدم که تقریباً میشه گفت همه چیز فارسی هست ولی فقط تقویم شمسی نیست میلادی هست. داخل سایت گشتم دیدم نوشته بودین که تقویم شمسی منتشر میشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم.
میخواستم ببینم ما چطور میتونیم اون رو تهیه کنیم؟ به صورت رایگان هست یا نیاز به پرداخت هزینه دارد؟
ممنون از شما
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
خواهش می کنم
سلامت باشید

نسخه شمسی هنوز آماده نیست
نیاز به هزینه زیاد هست برای تهیه و انتشار به صورت رایگان لذا هنوز کامل نشده.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(20-06-2019, 10:56 AM)administrator نوشته است: سلام
خواهش می کنم
سلامت باشید

نسخه شمسی هنوز آماده نیست
نیاز به هزینه زیاد هست برای تهیه و انتشار به صورت رایگان لذا هنوز کامل نشده.

سلام و عرض ادب. وقت شما بخیر.

قطعاً ارزشش رو داره که برای این کار هزینه پرداخت بشه.
اگر امکانش هست، یک بررسی بفرمایید، برآورد هزینه و زمان رو بفرمایید.

فکر میکنم خیلی ها منتظر فارسی سازی تقویم باشند ...

با سپاس و احترام.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

فقط تهیه نیست پشتیبانیش مهمتره و هر دو هزینه برداره در صورت ارائه رایگان
نمی خوایم مخاطب بستر مجموعش را بیاره روی یه محصولی که نه راه پیش داشته باشه نه راه پس
اگر پیشنهادی دارید تماس بگیرید
support @ favtiger .ir
پاسخ
سپاس شده توسط: khajehsaeidi
سلام و ورز خوش
در قسمت مدیریت ماژول ها وقتی ماژول تقویم شمسی را وارد می کنم با این خطا مواجه شدم
LBL_UNABLE_TO_UPLOAD LBL_UNABLE_TO_UPLOAD2
علت چی هست؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('148')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.