امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقویم جلالی+ ارتباط با الستیکس+ورک فالو ایمیل + پرداخت هزینه
سلام
نمودونم کار درستی میکنم یا نه که اینجا این بحث مطرح میکنم.
حدود 2 سالی هست از ویتایگر استفاده میکنم.
چند مشکل اساسی داریم.
1- نیاز به ارتباط با الستیکس وامکان call popup و click to action (تاحدودیش را انجام دادم)
2- تقویم شمسی
3- جریان کاری ایمیل کار نمی کند.

هر عزیزی که نسبت به بنده لطف داشته باشد و این مشکلات را برطرف نماید طبق توافق طرفین هزینش را دریافت می کند.

ایمیل: pluzadver@gmail.com
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

ضمن خوش آمد گویی

این سایت و انجمن به صورت رایگان خدمات را ارائه می کنه و نگرش بر این است اگر راه حلی و خدماتی هست برای عموم باشه لذا

- نسخه شمسی هنوز آماده نشده و بودجه لازم تهیه نشده وگرنه به محض آماده سازی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار میگیره.
- آموزش اتصال به الستیکس هم در انجمن مطرح شده دنبال کنید.
- ایراد مرتبط با وورک فلو را نیز دقیق اعلام کنید تا کمکتون کنیم.

مشکلات موجود را در تاپیک های جدا در بخش های مجزا و بعد از جستجو آن مورد مطرح نمایید، دوستان و بنده در صورت بلد بودن قطعآ پاسخ خواهیم داد.

پیشنهاد بنده اینه که اگر قراره هزینه ای بکنید آن را در حالت حمایت به تیم ما بکنید تا خدماتی که به آن نیاز دارید را با کمی تاخیر ولی در حالت عمومی و برای همه افراد ارائه کنیم.
هر چند این یک پیشنهاد هست و ما خدمات خود را در هر مقداری که از پسش بر بیایم بدون منت و نیاز به کسی انجام خواهیم داد، اما اگر همفکر با ما می تونید باشید این بهترین روش هست.

در غیر این صورت از بخش معرفی ارائه کنندگان خدمات می تونید با یکی از خدمات دهندگان ویتایگر تماس بگیرید(بنده خدمت دهنده خاصی را معرفی نمی کنم)
یا می تونید در سایت هایی مثل پونیشا و.. برای انجام معرفی نمایید و به توافق برسید.

در این سایت خدمات پولی انجام نمیشه و همه خدمات رایگان خواهد بود.

سپاس
شاد باشید
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: neginnoor ، ch_nqomubb
ممنون ادمین عزیز
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام.
ادمین عزیز ما واقعا کارمون فورس ماژوره!
خواهش میکنم دوستان یا شما ادمین عزیز چنانچه مقدور است این کارهایی که در پست اول نوشتم را انجام بدید.
هزینه اش را هم به عنوان کمک به تیم فاویتاگر تقدیم می کنم.

ممنون منتظرم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

ویتایگر نسخه انگلیسی را این چند سال دارید استفاده می کنید؟ کدوم ورژن؟

همچنین شما دو ساله دارید با این وضعیت خراب کار می کنید این چند ماه هم روش.

اگه هم تازه این اتفاق افتاده خوب بک آپ برگردونید.
وضعیت تعجب بر انگیزه.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: aghighco
(21-02-2017, 01:35 PM)administrator نوشته است: سلام

روی نسخه 7 انشاا..،
نسخه 7 نسبت به 6 قابل مقایسه نیست و پیشنهاد می شود تا آماده سازی نسخه 7 منتظر بمانید.
برای زودتر رسیدن به خواسته از ما با دادن تبلیغات حمایت کنید تا روال زودتر پیگیری شود.

به زودی نسخه فارسی، راست چین و شمسی ویتایگر فارسی 7 را در اختیار عموم به رایگان و سورس باز قرار خواهیم داد.

سلام و تشکر فراوان . 

زمان ارائه نسخه 7 فارسی شده و شمسی شده مشخص هست ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
انشاا.. یک هفته بعد از انتشار نسخه نهایی ویتایگر 7
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خدمت دوستان
چطور شمسی سازی انجام می شود تا بتونیم برای حل این مشکل کمک کنیم. داشتم کار می کردم لینک جالبی برای حل مشکل شمسی برخودم که بدون این که تغییری در پایگاه داده اعمال بشه رویه نمایش تغییر می کنه
کمکی از دست ما بر می اید خیلی خوشحال می شوم کمک کنم
پاسخ
سپاس شده توسط: pour.hossein ، ch_nqomubb
سلام

ضمن تشکر از نیت شما
لطفآ جسارتآ رزومه خود را به ایمیل ما ارسال فرمایید.
support at favtiger .ir
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('48')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.