امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای You don't have permission to access /nama/index.php on this server.
با سلام 
کاربر جدید ویتایگر هستم جسارت کردم و نصب را شخصا انجام دادم ولی در هنگام تغییر مشخصات شرکت و یا ثبت کاربر جدید با پیام زیر مواجه میشوم 

Forbidden  403 
--------
Forbidden
You don't have permission to access /nama/index.php on this server.

----------
لطفا راهنمایی فرمایید 

در ضمن تاریخ هم شمسی نیست اگر از ورژن های پایین تر استفاده کنم مشکل حل میشود ؟
[Only registered and activated users can see links Click here to register] (پیشنهاد می شود) این را نصب کردم 
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
خوش اومدید
مطمئن بشید که پرمیشن های پوشه اصلی nama و زیر پوشه ها درست تنظیم شده باشند
ترجیحا از ساب دامین استفاده کنید
همچنین پیش نیازها را بررسی کنید مثلا مقدار max_input_vars
سرور شما باید پیش نیازهای لازم را داشته باشه، اگر خودتون سرور ندارید و مطمئن نیستید پیشنیازها رعایت نشدهم یتونید از سرور ما پکیج بگیریدکهمانفیگ شده ویتایگر هست.
my.partohost.net
سرویس های ویژه لینوکس

همچنین بررسی کنید کلیه جداول در دیتا بیس ایجاد شده باشه مثل جدول یوزر

در مورد نسخه شمسی هم، هنوز نسخه 7 شمسی آماده نشده اما نسخه 6.4 تا حد زیادی شمسی هست
اما با توجه به قابلیت های زیادی که نسخه 7 در اختیار میزاره و خود ویتایگر می تونه کس بو کارتون را جلو بندازه اونقدر نبود نسخه شمسی موثر نیست.

شاد باشید
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام 

مجدد شروع به  نصب کردم . پیام پیوست ظاهر میشود اگر قسمتی باید تغییر کند و الزام هست بفرمایید . سرور و هاست قبلا داشتم و دارم از اون استفاده میکنم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

اینها برخی پیش نیازها هستند
از این موارد مقدار زیر را افزایش دهید به 600
max execution time

موارد لازم دیگر
mb string
soap
iconv
ioncube
mime magic
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('205')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.