امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا زمان نصب ویتایگر 6.4
با سلام 
از تلاش های تیم توسعه ویتایگر فارسی تشکر می کنم
من برای نصب نسخه 6.4 ویتایگر از راهنمای سایت برای نصب روی شبیه ساز ومپ استفاده کردم و با وجود ویرایش فایل logging.php  تعداد ارور ها کاهش یافت ولی باز هم خطا وجود دارد و نتوانستم نصب را انجام دهم لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاس شده توسط:
سلام، پیشنیازها رعایت نشده حتما، در سایت و انجمن جستجو کنید پیشنیازهارو

ترجیحا از زمپ استفاده کنید و بهترین حالت اینه روی هاست نصب کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
یک بار هم از طریق زمپ اقدام به نصب کردم

خطای زیر را می دهد

Fatal error: Cannot unset $this in C:\xampp\htdocs\vtigercrm\libraries\adodb\adodb-xmlschema.inc.php on line 160
پاسخ
سپاس شده توسط:
احتمالا از نسخه php شبیه ساز شماست،
زمپ شما کدوم ورژنه؟
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام بله مشکل از نسخه php بود من ابتدا از نسخه 7 زمپ استفاده می کردم و بعد نسخه قدیمی تر 5.6 رو امتحان کردم

با 5.6 مشکلات کمتر بود و خدا رو شکر ویتایگر نصب شد

فکر می کنم اگر داخل راهنمایی نصب اضافه کنید که مثلا فلان ورژن Wamp یا xampp توصیه میشه خوب باشه چون من حدودا نصف روز طول کشید تا نصب کردم و تذکر این نکته به سایر دوستان شاید مفید باشه

ممنون از راهنمایی تون
پاسخ
سپاس شده توسط:
بله، ممنون
سپاس از پیشنهادتون
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('107')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.