امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رایگان بسته آسان نصب ویتایگر بدون مشکل
با سلام به تمامی شما کاربران عزیز شاید شما هم هنگام نصب ویتایگر با خطا های زیادی مواجه شدید مثلا خطای کاربر وجود ندار پس از نصب ویتایگر یا کامل ایمپورت شده دیتابیس و خطا های دیگه امروز براتون یک پیکج آسان نصب درست کردم که تمام این مشکلات رو به سادگی پشت سر بزارید و از نصب آسان اون لذت ببرید ابتدا فایلی رو که پیوست کردم دانلود کنید که شمال فایل های config.inc.php : database_utf8.sql: وپوشه user_privileges 
می باشد خب اول فایل  رو رو هاست آپلود کنید و بعد اکسترکت کنید فایل config.inc.php رو باز کنید و قسمت های زیر رو تغییر بدید
[تصویر:  aggs_01.png]
[تصویر:  fc5o_02.png]
اینجا منظور از نام کاربری هاست همون مسیری هست که آدرس پوشه public_html می خوره که آدرس اون پوشه هست
بعد از اون وارد دیتابیس بشیین برای وارد شدن به اون که همتونم بلدید php myadmin رو باز کنید دیتابیس مورد نظر رو باز کنیم و دیتابیسی که کامل هست و مشکل utf8 رو کامل درست کردم که مطالب فارسی این جوری نمایش داده نشن ؟؟؟؟؟؟ منظورم مثل علامت سوال هست
و مثل مسیر زیر فایل رو ایمپورت کنید
[تصویر:  5uo4_03.png]
و بعد از اون از ویتایگر لذت ببرید 
نام کاربری و رمز عبور 
admin
123456
فقط مشخصات ورود رو بعد از لاگین عوض کنید
با تقدیم و احترام حسینی Cool
پاسخ
سپاس شده توسط: moeinsun ، kren ، mehdi.oliaey ، milad_tm ، arazcode
سلام 
مشکل اصلی من ؟؟؟؟؟؟؟ بود 
مراحل بالا انجام شد 
وقتی دیتا بیس ایمپورت میشود ، ارور میدهد : 
Error
SQL query:

کد:
--
-- Database: `aftabapp_vt7`
--

-- --------------------------------------------------------

--
-- Table structure for table `com_vtiger_workflows`
--

CREATE TABLE `com_vtiger_workflows` (
 `workflow_id` int(11) NOT NULL,
 `module_name` varchar(100) DEFAULT NULL,
 `summary` varchar(400) NOT NULL,
 `test` text,
 `execution_condition` int(11) NOT NULL,
 `defaultworkflow` int(1) DEFAULT NULL,
 `type` varchar(255) DEFAULT NULL,
 `filtersavedinnew` int(1) DEFAULT NULL,
 `schtypeid` int(10) DEFAULT NULL,
 `schdayofmonth` varchar(100) DEFAULT NULL,
 `schdayofweek` varchar(100) DEFAULT NULL,
 `schannualdates` varchar(100) DEFAULT NULL,
 `schtime` varchar(50) DEFAULT NULL,
 `nexttrigger_time` datetime DEFAULT NULL,
 `status` tinyint(1) DEFAULT '1',
 `workflowname` varchar(100) DEFAULT NULL
) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=utf8
[size=undefined]

MySQL said: [Only registered and activated users can see links Click here to register][/size]

کد:
#1050 - Table 'com_vtiger_workflows' already exists
ممنون از همکاری شما
پاسخ
سپاس شده توسط:
(29-08-2018, 05:38 PM)moeinsun نوشته است: [Only registered and activated users can see links Click here to register][/size]
ممنون از همکاری شما
مشکلی نداره این ارور ها ولی این ارور به خاطر این هست که باید دیتابیس خالی باشه و بعد ایمپورت کنین
پاسخ
سپاس شده توسط: moeinsun ، iranh00
(17-08-2018, 09:58 PM)خیلی کارت درسته .بیچاره شدیم با این علامت سوال بقرآن  - خیلی کار رو  راحت کردی به خدا  - دمت گرم   -  خدا عجرت بده  -   تشکر   -   حالا بقیه میگن چه خبره این همه تشکر !     -     5 روزه دارم به این ویتایگر وَر میرم ، ولی این علامت سوال سر جاش نشسته بود !    -    واسه همینه تشکر ویژه میکنم ... نوشته است: Cool

من 30 تا دیتا بیس داشتم و باید دیتا بیس ویتایگر را انتخاب میکردم که ارور ندهد . - در هر صورت با این روش هم راه اندازی آسان میشود و هم مشکل علامت سوال حل میشود .
پاسخ
سپاس شده توسط:
(01-09-2018, 01:02 PM)moeinsun نوشته است:
(17-08-2018, 09:58 PM)خیلی کارت درسته .بیچاره شدیم با این علامت سوال بقرآن  - خیلی کار رو  راحت کردی به خدا  - دمت گرم   -  خدا عجرت بده  -   تشکر   -   حالا بقیه میگن چه خبره این همه تشکر !     -     5 روزه دارم به این ویتایگر وَر میرم ، ولی این علامت سوال سر جاش نشسته بود !    -    واسه همینه تشکر ویژه میکنم ... نوشته است: Cool

من 30 تا دیتا بیس داشتم و باید دیتا بیس ویتایگر را انتخاب میکردم که ارور ندهد .      - در هر صورت با این روش هم راه اندازی آسان میشود و هم مشکل علامت سوال حل میشود .

خوش حالم که مشکلتون حل شده
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام. ممنونم از راهنمایی و زحمتی که کشیدید. البته موقع نصب به این روش به یه سری مشکل خوردم. مثلاً اگر روی سرور آپلود میکنیم باید اون localhost رو به آدرس سرور تغییر بدیم. به هر حال ممنونم.
فقط اون مشکل علامت سوال برای من همچنان سر جاشه.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
برای نصب بخش آموزش ها را دنبال کنید.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

برای رفع مشکل علامت سوال اینتاپیک رادنبال کنید.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

شاد باشید
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: touraj
فایل کجا پیوست شده ؟ ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
برداشته شده
از روش های اعلام شده در خود سایت مراحل نصب را برید بهتره.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('201')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.