امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رایگان نسخه فارسی ویتایگر 7
با سلام

نسخه ویتایگر 7.0.1 فارسی اکنون آماده هست که می تونید از این آدرس دریافت کنید.

[Only registered and activated users can see links Click here to register]

این نسخه قابل استفاده می باشد، لطفآ بازخورد خود را در همین تاپیم اعلام فرمایید.

با تشکر
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: charkazi
ممنون از فارسی سازی امیدوارم هرچه زودتر تقویم فارسی رو هم بزارید فقط یه سعال داشتم اگر من قبلا ویتایگر را نصب کرده باشم و الان بخواهم راست چینش کنم چکار باید بکنم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

غیر از فایل های زیر کلیه فایل های نسخه فارسی را بر روی نسخه فعلی جایگزین کنید.
config.inc.php
config.csrf-secret.php

جهت اطمینان از فایل ها و دیتا بیس خود بک آپ بگیرید.

بعد از جایگزین کردن، فایل های پوشه کش test/templates_c/v7 را پاک کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ببخشید یه چند تا سعال داشتم
1 . ویتایگر فاررسی رو وقتی نصب میکنم دیگه نمیتونم از حروف فارسی در ویتایگر استفاده کنم (ناخانا نشون میده) و این مشکل در نسخه فارسی هست و نسخه اصلی این مشکل رو نداره
2.قسمت پورتال مشتری فعال نمیشه و این ادرس که میده اصلا وصل نیست //customerportal
3.وب فرم ها هم مثل پورتابل مشتری برای من مشکل داره و وقتی به صفحه فرمی که ساختم میرم مرور گر یه ارور مشابه پورتابل میده
Forbidden

You don't have permission to access /modules/Webforms/capture.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache Server at c.paktin.in Port 80
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

- باید اینکدینگ دیتا بیس را ابتدا روی utf8_general_ci میذاشتید
برای این منظور می تونید از این آموزش استفاده کنید، مشکل حروف فارسی حل میشه

- پرتال مشتری یه ماژول مجزا هست که نسخه فارس یاون به زودی روی سایت برای دانلود قرار میگیره. و طبق آموزش که در صفحه
اصلی سایت هست می تونید اون را راه اندازی کنید.

- در مورد فرم ساز نباید مشکلی باشه
دسترسی ادمین را ایمیل کنید تا بررسی بشه.
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون میشم ایمیلتون برای من ارسال کنید
توی پیام خصوصی هم من دسترسی ندارم
نمیدونم چرا ایمیل فعال سازی برای من نمیاد
پاسخ
سپاس شده توسط:
Support@ favtiger
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خسته نباشید
من چگونه می توانم ویتایگر 6.5 خودم رو به 7.1 ارتقا دهم ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

ابتدا نسخه به روز رسانی 6.5 به 7.01 را از سایت ما بخش دانلود و یا از سایت sourceforge.net بگیرید.

سپس طبق این آموزش ویتاگر را به نسخه بالاتر ارتقا بدید.

سپس نسخه فارسی شده 7.0.1 را دریافت کرده و به غیر از فایل config.inc.php کلیه فایل ها را با نسخه فارسی جایگزین کنید.

قبلش بک آپ از فایل ها و دیتیا بیس بگیرید.

شاد باشید
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('116')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.