امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رایگان ویتایگر شمسی و فارسی نسخه 6.4
با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی

با توجه به اینکه شمسی سازی نسخه ۶.۵ به دلیل انتظار برای نسخه ۷ ویتایگر فارسی متوقف شد، ما بر آن شدیم تا نسخه ۶.۴ شمسی را در اختیار شما قرار دهیم.
این نسخه ایرادات نسخه شمسی ویتایگر ۶.۵.۲ را نداشته و خیلی عالی قابل استفاده می باشد و اختلاف چندانی با نسخه ۶.۵ از لحاظ قابلیت ها ندارد و ارزش این نرم افزار به اندازه یک میلیون تومان بوده که به رایگان در اختیار شما قرار م یگیرد.
امیدواریم بتونیم رضایت شما را جلب نموده و باعث بهبود کسب و کار شما گردیم.

برای دریافت این نسخه و دیگر نسخه ها به بخش دانلود ویتایگر فارسی بروید.

[Only registered and activated users can see links Click here to register]

لطفآ نظرات و بازخورد های خود را در مورد این نسخه در همین تاپیک اعلام نمایید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: onemohsen ، aminweb
من نصب کردم ولی میگه کاربری وجود ندارد و وارد نمیشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
تا کنون صد ها شرکت در حال استفاده از این نرم افزار هستند و مشکلی نبوده.
لطفا قبل از ایجاد تاپیک در مورد پیشنیاز ها، مراحل نصب و .. مطمئن بشید و سپس در انجمن مشکلتون را جستجو کنید اگر نبود تاپیک بزنید.

با تشکر
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام من یه مشکل با این ورژن دارم و بارها و در جاهای مختلف به این مشکل برخوردم
زمانی که برای یک فعالیت رویداد تعریف میکنیم اون رویداد در قسمت تقویم نمایش داده نمیشه ولی در زمان سر رسید رویداد پیغام نوتیفیکیشن نشان داده می شود.
به نظر شما چطور میتونم رویدادهامو در قسمت تقویم ببینم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

نسخه 6.4 پشتیبانی نمی شود لطفا از نسخه 7 استفاده کنید به زودی نسخه نهایی شمسی 7 ارائه می شود.

شاد باشید
پاسخ
سپاس شده توسط: esmaeilbadri
سلام. دوستان من این نسخه را نصب کردم. اولین و بزرگترین ایرادی که در این نسخه دیدم اینه که رویداد ها اضافه میشن ولی در تقویم نمایش داده نمیشن . که فکر میکنم به خاطر تفاوت در نوع شمسی سازی تقویم در صفحه اصلی و تقویم در قسمت اضافه کردن رویداد باشه. از دوستان کسی تونسته این مشکل را بر طرف کنه و یا راه حلی براش داشته باشه؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(15-08-2018, 01:06 PM)vahidkar20 نوشته است: سلام. دوستان من این نسخه را نصب کردم. اولین و بزرگترین ایرادی که در این نسخه دیدم اینه که رویداد ها اضافه میشن ولی در تقویم نمایش داده نمیشن . که فکر میکنم به خاطر تفاوت در نوع شمسی سازی تقویم در صفحه اصلی و تقویم در قسمت اضافه کردن رویداد باشه. از دوستان کسی تونسته این مشکل را بر طرف کنه و یا راه حلی براش داشته باشه؟

برای حل این مشکل ماژول تقویم نسخه 6.5 رو جایگزین کنید مشکلتون حل می شه
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام. ممکنه این ماژول را برام بفرستید. و نحوه جایگزین کردن را هم توضیح بدین

(15-08-2018, 03:40 PM)mhc نوشته است:
(15-08-2018, 01:06 PM)vahidkar20 نوشته است: سلام. دوستان من این نسخه را نصب کردم. اولین و بزرگترین ایرادی که در این نسخه دیدم اینه که رویداد ها اضافه میشن ولی در تقویم نمایش داده نمیشن . که فکر میکنم به خاطر تفاوت در نوع شمسی سازی تقویم در صفحه اصلی و تقویم در قسمت اضافه کردن رویداد باشه. از دوستان کسی تونسته این مشکل را بر طرف کنه و یا راه حلی براش داشته باشه؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
(15-08-2018, 04:24 PM)vahidkar20 نوشته است: سلام. ممکنه این ماژول را برام بفرستید. و نحوه جایگزین کردن را هم توضیح بدین

(15-08-2018, 03:40 PM)mhc نوشته است:

باسلام 
فایل پیوست شد
در مسیر 
layouts/vlayout/modules
کپی شود

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Calendar.zip (اندازه: 41.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 21)
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('102')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.