امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راستچین سازی کامل ویتایگر 7
با سلام خسته نباشید به تمامی کابران انجمن من بعد از این که به ویتایگر 7 مهاجرت کردم کاملا اون رو راستچین کردم و مشکلات راستچین سازیش رو کامل درست کردم تا 2 روز آینده همینجا آپلودش می کنم و طبق برسی که من توی ویتایگر انجام دادم برای شمسی سازی باید قالب مدیریت رو ادیت که شامل فایل های js هست توی نسخه شمسی شده آلفا که باگ زیاد وجود داره مثلا یکیش اینکه برای درست شدن تاریخ باید رو دکمه امروز کلیک کنید که خیلی باگ بدیه و مدیر انجمن هم از یک  data picker  ویک ماژول جلالی باگ دار استفاده کرده به همین علت این مشکل وجود اومده یکی از قدرت مند ترین تبدیل کننده های تاریح میلادی به شمسی jdf هست و همچنین Persian-DateRangePicker مورد اول رو منظورم jdf هست من ندیدم سایت های ایرانی ویتایگر شمس کرده باشند ولی دومی رو این سایت استفاده کرده ----------- میخواستم با کمک مدیر انجمن یک نسخه ویتایگر 7 پایدار رو عالی و بدون باگ رو به کمک هم دیگه منتشر کنیم من طبق برسی ها چون به java scripts خیلی بلد نیستم ولی توی php html css jqeury می توم کمک کنم و به زبان اینگلیسی هم کامل مصلط هستم  و می تونیم یک تیم ترجمه آنلاین رو هم را بندازیم .
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
فایل های راست چین خود را بفرستید بررسی بشه.

فایل زبان فارسی تقریبا فارسی شده و نسخه 7.1 به زودی روی سایت قرار می گیره.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام خسته نباشید 
فایل های راستچین پیوست شد دوستان توی پوشه کپی کنند
 layouts\v7
و راستی برای حل مشکل شمسی چاره ایی پیدا نکردید؟
چون من تایپیک ها رو خودنم شما گفتید به زودی ارائه می شه که متاسفانه اون تایپیک ها هم مال خیلی وقت پیش بود.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

دوستان توی راستچین سازی مشکلی دیدند بگن مشکل رو حل کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط: moeinsun

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('200')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.