امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم ایجاد کاربر admin در دیتابیس
باسلام
من ویتایگر ورژن 7 رو نصب کردم اما متاسفانه زمانی که می خوام در صفحه لاگین وارد بشم با نام کاربری و رمز عبورم خطا میده توی دیتابیس رو چک کردم جدول
vtiger_users
متاسفانه خالیه و همش پیغام Invalid credentials را دریافت می کنم
کسی می تونه راهنمایی کنه ؟
ضمنا این برنامه رو روی wamp و سرور لوکال نصب کردم

نسخه ویتایگر ورژن vtiger7.0.1_fa_v1 را روی wamp سیستم لوکال نصب کردم . بعد از اینکه نصب کامل انجام شد در پنجره ورود زمانی که نام کاربری و رمز عبورم را وارد می کنم متاسفانه پیغام خطا Invalid credentials نمایش میده . نمیدونم چرا ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

احتمالا به دلیل کمبود زمان یا منابع ناقص نصب شده و یوزر و برخی محتویات دیتا بیس ایجاد نشده
بر روی یک سیستم قوی تر و ترجیحا روی سرور تست کنید.
مقدار مموری لیمیت و زمان اجرای توابع را بیشتر کنید
memory_limit
max_execuition_time
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
من هم همین مشکل رو دارم
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('146')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.