امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم فعال شدن پرتال
سلام
سمت چپ بالای بخش ها
دکمه: ارسال موضوع
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام وقت بخیر

من یک مشکلی دارم در پرتال مشتریان

وقتی مخاطب جدید ایجاد می کنم اطلاعات ورود به پرتال مشتریان برای کاربر ارسال میشه یک نام کاربری که میشه ایمیل و یک رمز عبور

اما وقتی ایمیل و رمز رو در آدرس پرتال مشتریان وارد می کنم این ارور میاد

" نمی تواند به سرور متصل شود. لطفا با مدیر تماس بگیرید. "

تنظیمات فایل های portalconfig.php و config.inc.php رو هم انجام دادم در قسمت تنظیمات پرتال مشتریان آدرس پرتال هست و وقتی روش کلیک می کنم وارد صفحه پرتال میشه
وقتی هم ایمیل اطلاعات ورود به پرتال برای مشتری ارسال میشه و بر روی لینک کلیک می کنه وارد صفحه پرتال مشتریان میشه اما هرچی رمز و ایمیل رو میزنم وارد نمیشه و ارور میده
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
با استفاده از این آموزش ویتایگر خود را به نسخه 7.1.0 ارتقا بدید و بعد مجددا تست کنید.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

فعلا از نسخه انگلیسی و فایل زبان فارسی استفاده کنید تا نسخه فارسی ما برای دانلود قرار بگیره.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(02-03-2019, 01:41 PM)administrator نوشته است: [Only registered and activated users can see links Click here to register]

فعلا از نسخه انگلیسی و فایل زبان فارسی استفاده کنید تا نسخه فارسی ما برای دانلود قرار بگیره.

من بروزرسانی کردم  و چند مشکل هست

یک : در قسمت مدیریت منو رو که میزنی زیر منو ها میاد سمت چپ باز میشه و مشکل داره

دو : ورود به پرتال انجام شد اما با این خطا مواجه میشم وقتی نام کاربری و رمز رو میزنم

#0  requestValidateReadAccess() called at
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

ایمیل بفرستید به support@ favtiger
تا فایل درست قالب را براتون بفرستم تا قالب راست چین بشه.

پرتال مشتری هم باید به نسخه جدید به روز بشه
بک آپ بگیرید از همه اطلاعاتتون، فایل های قبلی را پاک کنید، فایل هاشو با نسخه جدید جایگزین کنید و تنظیمات آدرس دهی را مجدد انجام بدید
دقت داشته باشید که نسخه جدید انگلیسی هست و چپ چین
به زودی نسخه فارسی و راست چین ما آماده میشه.
شاد باشید
پاسخ
سپاس شده توسط: mani.h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('198')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.