امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم لاگین در پرتال مشتریان
سلام و عرض ادب

من امروز تازه ویتایگر و پرتال نصب کردم همه چیز ظاهرا اوکیه فقط موقع لاگین با یوزر ادمین در پورتال مشتریان خطای " [size=undefined]لطفا یک نام کاربری و رمز عبور معتبر وارد کنید. [/size]

" رو به من میده اولا کجا باید یوزر پسورد و اطلاعات کاربری پرتال مشتریان رو وارد کرد همون مدیریت کاربران ؟ و ثانیا چرا لاگین نمیشه سپاس.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام، بخش پرتال مشتریان فقط برای مشتری هست و بخش ادمین نداره
هر کاربری را که خواستین بتونه وارد پرتال بشه در صفحه شخصی اون مخاطب باید تیک گززینه کاربر پرتال را بزنید.

قبل از اون سرویس ایمیل خروجی را باید تنظیم کنید تا پسورد اتوماتیک سیستم برای کاربر مورد نظر ایمیل شود.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(01-03-2018, 09:48 PM)ashkesarmaa نوشته است: سلام و عرض ادب

من امروز تازه ویتایگر و پرتال نصب کردم همه چیز ظاهرا اوکیه فقط موقع لاگین با یوزر ادمین در پورتال مشتریان خطای " [size=undefined]لطفا یک نام کاربری و رمز عبور معتبر وارد کنید. [/size]

" رو به من میده اولا کجا باید یوزر پسورد و اطلاعات کاربری پرتال مشتریان رو وارد کرد همون مدیریت کاربران ؟ و ثانیا چرا لاگین نمیشه سپاس.

یک نکته دیگه که من بهش برخوردم گفتم بگم، شاید کسی مشکل داشته باشه .

واسه اینکه بتونید وارد بخش پورتال مشتریان بشید، باید از قسمت مخاطبین، یک مخاطب ایجاد کنید و حتماً یک ایمیل معتبر برای اون مخاطب هم ایجاد کنید ، بعد از قسمت پورتال، فراموشی رمز رو بزنید، ایمیل مخاطب رو بهش بدید، و بعدش، رمز تولید شده، روی ایمیل مخاطب ارسال میشه .
طبیعیه که مخاطب ( مشتری ) بعد از ورود به پورتال مشتریان، میتونه رمز رو عوض کنه .
من تست کردم و جواب گرفتم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
ابتدا باید تنظیمات سرور خروجی(سرور ارسالی) را انجام بدید
برای اینکه محاطب کاربر پورتال بشه، در هنگام ایجاد مخاطب باید تیک گزینه کاربر پورتال را بزنید، در این صورت رمز عبور تصادفی برای وی ایمیل میشه که با اون می تونه وارد پورتال مشتریان بشه.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام و عرض ادب
منظورتان از تنظیمات سرور خروجی چی هست؟ چه کاری باید انجام دهیم؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
این آموزش رادنبال کنید
البه این آموزش برای نسخه 6 هست ولی توی 7 هم پیداش می کنید.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

همچنین اگر با جیمیل نشد از ایمیل شرکتی خود استفاده کنید
مثلا
info@yourdomain.ir
پاسخ
سپاس شده توسط: teshneh
ممنون از راهنمایی شما ، بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده به پیام خطای زیر را میدهد:
"تست وضعیت ایمیل : امکان ارسال ایمیل به کاربر مدیر وجود ندارد. لطفا آدرس ایمیل یا تنظیمات سرور مدیر را چک کنید."

مشکل چی هست؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

نمی تونه به سرور ایمیل وصل بشه
لطفا آدرس ایمیل یا تنظیمات سرور مدیر را چک کنید
ویتایگر روی لوکال هست یا سرور؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
روی سرور هست، مشکل از تنظیمات ایمیل هست.
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('188')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.