امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با ماژول اس ام اس ویتایگر
سلام من ماژول نصب کردم اطلاعات اکانتمم زدم ولی نمیدونم خود ماژول رو چجوری بهش وضیفه بدم که مثلا وقتی فاکتور میزنم به ادمین اس ام اس بفرسته 
بعدشم هس میکنم اصلا اس ام اس نمیفرسته کلا کار نمیکنه اگه یک آموزش بدید ممنون میشوم
پاسخ
سپاس شده توسط:
شما باید ابتدا توی سامانه panel.partosms.ir ثبت نام کنید و سپس شناسه کاربری، رمز عبور و شماره خظی که می خواین ازش پیامک ارسال بشه را در ماژول پیامک فارسی که دانلود کردین و روی ویتایگر خود نصب کردید وارد کنید تابتونید پیامک بفرستید.

پیش نیاز های کار دادن وب سرویس پیامک و قابلیت های ویتایگر هم این موارد هست که باید روی هاست یا لوکال(کامپیوتر شما) شده فعال باشه.
soap
iconv
mb string
mime magic
ioncube
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
من اون کارا رو کردم از کجا میتونم بفهمم موارد که گفتیت بر روی سرور من نصب است یا نه
پاسخ
سپاس شده توسط:
طی هماهنگی صورت گرفته شما اصلا در سامانه پرتو ثبت نام ننموده اید.

نمایش ارور ها را فعال کنید متوجه میشید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
من با پنل تست تشون تست کردم ولی هیچ نشانی از ارسال اس ام اس در خود ویتایگر نیست باید قبل از اینکه 200 تومن پول بدم برای خرید پنل ببینم چجوری این کار میکنه و ... شما میتونید من را راهنمایی کنید ممنون میشوم
پاسخ
سپاس شده توسط:
با پنل تست جواب نمیده چون پیامک نمی فرسته پنل تست.

اما ماژول به خوبی کار می کنه و مشکلی نداره.

برای دریافت پنل هم با کوپن تخفیف favtiger پنل فول امکانات را به قیمت 39 هزار تومن می تونید دریافت کنید.
panel.partosms.ir

شاد باشید
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دوستان
من از پنل نیازپرداز استفاده میکنم و کد php اون رو هم دارم
میشه کمک کنید چجوری باید پنل رو وصل کنم به سامانه؟

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   WebServicePhpSample.zip (اندازه: 1.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 12)
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
باید کد نویسی برایتان صورت پذیرد.
یا خودتون با استفاده از ماژول پیامک پرتو اس ام اس الگو بگیرید و درگاه سازگار با پنل مورد نظر را ایجاد کنید.

پیشنهاد میشه از سامانه قدرتمند پرتو اس ام اس استفاده کنید، چون هزینه نهایی تهیه پنل نیز برای شما نسبت به کد نویسی درگاه جدید مناسب تر است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(14-09-2017, 10:01 PM)administrator نوشته است: شما باید ابتدا توی سامانه panel.partosms.ir ثبت نام کنید و سپس شناسه کاربری، رمز عبور و شماره خظی که می خواین ازش پیامک ارسال بشه را در ماژول پیامک فارسی که دانلود کردین و روی ویتایگر خود نصب کردید وارد کنید تابتونید پیامک بفرستید.

پیش نیاز های کار دادن وب سرویس پیامک و قابلیت های ویتایگر هم این موارد هست که باید روی هاست یا لوکال(کامپیوتر شما) شده فعال باشه.
soap
iconv
mb string
mime magic
ioncube

من ماژول رو دانلود کردم، اما زمانی که میخوام نصب کنم، میگه بسته نا معتبر ؟

آیا این ماژول آپدیتی برای نسخه 7.1 نداره ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('140')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.