امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تنظیمات پیامک
سلام وقت بخیر
بنده از ماژول پیامک GSM استفاده میکنم و روی ورژن 7.4 انگلیسی به خوبی کار میکنه در ویتایگر شمسی  Powered by vtiger CRM - 7.1.2  © 2004 - 2022  Vtiger |  favtiger.ir چند مورد هست که احتمال میدم از نسخه فارسی باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
1. هنگام تنظیمات سرور پیام کوتاه  تنظیمات ذخیره میشه و اروری دریافت نمیکنم ولی بعد از باز کردن قسمت ویرایش بخش تنظیمات سرور پیام کوتاه اطلاعات فیلد
IP
Port
خالی میشه
اطلاعات
نام کاربری / کلمه عبور مطابق فایل پیوست همچنان وجود داره
2. داخل قسمت سامانه پیام کوتاه  که میشم صفحه خالی هست و روی هیچ کدام از المان ها که کلیک میکنم کار نمیکنه به جز لوگو ویتایگر که برمیگرده صفحه اول

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دسترسی ادمین و هاست بفرستید چک بشه
واتس اپ
936-584-5700
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام وقت بخیر

در نظر داریم 2 روز، 4 روز، 6 روز بعد از ایجاد فرصت فروش پیامک های خاصی (با توجه به تعداد روز گذشته از ایجاد فرصت فروش) به فرصت فروش ارسال شود.

با توجه به محدودیت تعداد گردش کارهای زمانبندی شده، چه راهی پیشنهاد میکنید که گردش کارارسال پیامک اجرا شود؟>

من گردش کاری طراحی کردم که هر روز یک چک باکس را تیک بزند، گردش کار دومی ( ارسال پیامک) را طراحی کردم که وقتی رکوردی ادیت شد ( باتوجه به گردش کار قبلی که چک باکس را تیک میزد) گردش کار دومی( ارسال پیامک) که بر اساس بروزرسانی بود اجرا شود و پیامک ارسال شود ولی اجرا نمیشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('245')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.