امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل فراموشی رمز عبور پورتال مشتریان
سلام دوست عزیز
بنده رمز کاربر پورتالم رو فراموش کرده بودم ووقتی به صفحه بازیابی رمز عبور مراجعه میکنم و فیلد ایمیل رو پر میکنم صفحه رفرش میشه ولی پیام و ایمیلی ارسال نمیشه که بدونیم ریست شده یا خیر!
باید چکار کنیم بنظرتون ؟
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام
دوستان بنده هم همین مشکل رو دارم و نسخه مورد استفاده فعلی 7 می باشد ولی نام کاربری مدیریت پرتال مشتریان رو فراموش کردم راهکارش چیه؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

پرتال مشتریان مدیریت نداره.
و فقط مخاطبانی که در هنگام ایجاد اونها تیک گزینه"کاربر پرتال" زده شده و ایمیل براشون ارسال شده می توانندوارد پرتال شوند.

یادتون باشه قبلش سرور خروجی را تنظیم کنید تا ایمیل ارسال بشه.
از ایمیلی از دامنه خود استفاده کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('46')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.