امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل: فقط کاربر ادمین دسترسی دارد
سلام
من رول های کاربری را با دسترسی به بخش های مختلف به دقت تیک زدم و تنظیم کردم.
ولی حالا مشکل اینجاست هیچ کاربری هیچ دسترسی نداره مگر آنکه کاربر ادمین باشه. یعنی در پروفایل کاربر تیک admin رو زده باشم.
هر کار کردم نشد که نشد.
مشکل از چی هست؟
حتی وقتی کاربر ادمین نیست در داشبورد هم خطای زیر رو مینویسه:

Extension Store Access denied

من دسترسی قیمت های مختلف رو باز کردم. برای اون role. الآن پیام :
Extension Store Access denied

را نمیده ولی بازم دسترسی کاربر درست نیست. مثلا من بخش اسناد را دسترسی دادم به کاربر. اما کاربر وقتی وارد بخش اسناد میشه دیگه هیچکدوم از کلید ها کار نمیکنه. حت یاون شکل آدمک بالای صفحه که برا یمشاهده مشخصات پروفایل هست هم دیگه کار نمیکنه!
گزینه ها هم غیر فعال هستند و هیچ سندی هم نمایش نمیده.

لطفا راهنمایی کنید ب اچند نسخه ویتایگر تست کردم همچنین نسخه اصلی. بازم همینطور هست
پاسخ
سپاس شده توسط:
الان چک کردم. متاسفانه برای یوزر فایل های مرتبط با resource و modules اصلا لود نمیشن حتی جاوا اسکریپت هاشون تو هدر نیست. برای همین هم احتمالا درست کار نمیکنه. چرا؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
مشکل اینجاست که این فایل ها در فوتر فراخوانی شدند و نصف صفحه از جایی به بعد دیگه لود نمیشه کدهاش. برای همین فوتر اصلا فراخوانی نمیشه که کدلهای جاوا اسکریپت داخلش باشه.
عکس رو ضمیمه کردم. ببینید در قسمت اسناد برای یوزر فقط تا اینجا بود میشه و بقیش لود نمیشه!
برای ادمین درسته فقط برای یوزر مشکل داره.
دلیلش می دونید چیه؟ ظاهرا باگ داره :|

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('187')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.