امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نصب کامل ماژول روی سرور هاست
من نسخه ویتایگر 7.1 فارسی رو از همین سایت دانلود کردم، روی لوکال نصب کردم، کامل و همه ماژول ها ( بخش های فروش، پشتیبانی و ... ) نصب شد .
اما، همین رو روی سرورم نصب کردم، به درستی نصب نمیشه ، یعنی بخش ها کامل نیست ، و حتی باهم قاطی شدن . 

اینم بگم که در طی پروسه نصب هیچ خطا یا مشکلی ندارم 

نکته اینکه من روی ساب دامین نصب کردم .

( فایل پیوست رو بررسی کنید )

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:
(22-04-2019, 08:11 PM)iranh00 نوشته است: من نسخه ویتایگر 7.1 فارسی رو از همین سایت دانلود کردم، روی لوکال نصب کردم، کامل و همه ماژول ها ( بخش های فروش، پشتیبانی و ... ) نصب شد .
اما، همین رو روی سرورم نصب کردم، به درستی نصب نمیشه ، یعنی بخش ها کامل نیست ، و حتی باهم قاطی شدن . 

اینم بگم که در طی پروسه نصب هیچ خطا یا مشکلی ندارم 

نکته اینکه من روی ساب دامین نصب کردم .

( فایل پیوست رو بررسی کنید )

من الان مجدد روی خود دامین اصلی سرور نصب کردم، ولی باز هم همان نتیجه قبل داشت .

لازم به ذکر که در پایان نصب، متن ذیل صادر میشه ( شامل تمام دفعات قبل هم میشه ، البته روی لوکال یادم نیست ) 

کد:
FAQ cf created
SuccessFully Done For Tickets

Updated to varchar(100) for productname
Added CFA Franc BCEAO and CFA Franc BEAC currencies
Adding assigned to, cc, bcc fields for mail scanner rules
updated default value for pricebooks activeadded field recurring enddate to vtiger_recurringevents to save untill date of repeat events
Changed timezone column name for mail scanner
Successfully Done
updating image information for products table is completedupdating image information for contacts table is completed
Updated PriceBooks related list actions for products and services
Enabled Scheduled reports featureDefault status and activitytype field created
made projecttaskstatus picklist values as non editable
User Fields Sequence UpdatedEmails Sharing Access entry is added
پاسخ
سپاس شده توسط:
Photo 
نکته دیگه ای که من بهش توجه نکرده بودم 
خطای ذیل هنگام چک کردن نیازهای سیستم بود :

کد:
تنظیمات توصیه شده PHP
display_errors    On    Off
error_reporting    E_WARNING & ~E_NOTICE & ~E_DEPRECATED & ~E_STRICT    NOT RECOMMENDED
log_errors    Off    On
short_open_tag    Off    On

برای هاست تیکت پشتیبانی جهت رفع ارسال کردم، تا ببینم چی میشه، و نتیجه رو اگه برطرف بشه، اصلاح میکنم 

عکس پیوست رو ببینید .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

نصب نشدن روی هاست احتمالا به دلیل
memory_limit
max_execution_time
هست
این دو را بگید افزایش بدهند اگر ندادند برای سفارش هاست مناسب از ما با شماره تلفن داخل صفحه اصلی تماس بگیرید.

این ارورهایی هم که به رنگ قرمز میده بهتره نباشه ولی بااین حال ویتایگرتون نصب میشه و کار میده.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: iranh00
(23-04-2019, 08:39 AM)administrator نوشته است: سلام

memory_limit
max_execution_time
هست
این دو را بگید افزایش بدهند اگر ندادند برای سفارش هاست مناسب از ما با شماره تلفن داخل صفحه اصلی تماس بگیرید.

این ارورهایی هم که به رنگ قرمز میده بهتره نباشه ولی بااین حال ویتایگرتون نصب میشه و کار میده.

ممنون از راهنمایی 

والا من هاست رو تازه خریداری کردم، منتها چون حالت اشتراکی هست، گفتند نمی تونند هیچگونه تغییراتی داخل ساختار سرور بدهند .

به زودی باهاتون تماس میگیرم
پاسخ
سپاس شده توسط:
نصب نشدن ویتایگر روی هاست ممکنه به دلیل ورژن PHP تون باشه مثل 5.4.0
قانون جذب، قانون کائنات است ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
(23-04-2019, 08:39 AM)administrator نوشته است: سلام

memory_limit
max_execution_time
هست

سلام.تلفنهاتون رو جواب نمیدین؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
سفارش هاست دارید به این جا بروید و هاست ویژه لینوکس را سفارش بدید
my.partohost.net

تلفن فقط بعد از سفارش نصب اولیه

بقیه موارد پرسشی در انجمن یا سفارش پیشتیبانی
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
ویتایگر فارسی رو از سایت شما دانلود کردم و روی سرور نصب کردم
اما زمانی که آدرس رو میزنم و میخوام نصب و شروع کنم
هیچ چیزی دیده نمیشه
صفحه سفید
آدرس به این آدرس تغییر میکنه
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('220')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.