امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل یونیکد در تنظیمات Roles ویتایگر 7
سلام.

کل تیبل ها با اینکود UTF۸ طبق آموزش انجام کانورت شده ولی در قسمت تنظیمات و نقش ها وقتی نام یکی از موارد را وارد میکنیم به صورت علامت سوال نمایش میده. مثلا مقدار پیش فرض CEO هست و وقتی به فارسی نوشته میشه مدیر عامل کلا علامت سوال میشه.

از چه قسمتی میتونه باشه این مورد؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
این مورد به دلیل Foreign key constraint is incorrectly formed هست.

از طرفی وقتی با ENGINE InnoDB شما تیبل را ایجاد میکنید به این مشکل برخواهید خورد. برای رفع این مشکل از PHPMyadmin وارد دیتابیس شوید و تیبل vtiger_role را Drop نمایید. بعد از حذف شدن از طریق ایمپورت فایل ضمیمه را ایپمورت نمایید. هم مشکل یونیکد برطرف خواهد شد هم مشکل
incorrectly formed .

این مورد در نسخه ۷ تست شده است.

تنها موردی که در این فایل تغییر داده ایم انجین را به MyISAM تغییر داده ایم .

لینک فایل در گیت هاب

[Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator
روش منطقی تر و بهتری که الان به ذهنم رسید اینه که می تونید از داخل phpmyadmin تیبل vtiger_role را پیدا کنید و Structure را بزنید و فقط دو ستون :
rolename و parentrole را به یونیکد utf8_general_ci تغییر بدهید.

در روش قبل ایراداتی در سیستم پدید میاد. این روش بهترین روشه
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator ، vahidkar20
سلام

من نسخه فارسی 7 رو دانلود و نصب کردم و همین مشکل رو دارم،منتهای مراتب بنده در mysql جدول vtiger_role رو نداره

تیبلی که شما برای دانلود گذاشتین رو اضافه کردم ،منتهای مراتب مشکل برطرف نگردد

در صورت امکان راهنمایی بفرمایین بنده رو
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

احتمالا نصب شما ناقصه و جداول ایجاد نشدند.
مجدد بر روی هاست با منابغ رم و سی پی یو بالاتر تست کنید
یا زمان اجرا را بالاتر تنظیم کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('152')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.