امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب و شخصی سازی ویتایگر 7 و همگامسازی با وردپرس
سلام
جهت نصب و شخصی سازی ویتایگر با وردپرس و ساپورت آن
نیاز به بزرگواری که به آن آشنایی داشته باشه و در بعضی موراد بتونه شخصی سازی بکنه نیازمندیم

با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

اگر آموزش های نصب برای شما کارساز نبود و نیاز به نصب توسط تیم فنی ما رادارید میتونید بسته نصب اولیه را در صفحه اصلی سایت سفارش دهید.
favtiger.ir

برای یکپارچه سازی با وردپرس انتظارات شما چیست؟
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
میخواستم اگر امکانش هست تلفنی صحبت کنم لطفا پیام خصوصی بدین تا یک تلفن بدم یا شما شماره بدین تا تماس بگیرم
باز هم ممنونم
پاسخ
سپاس شده توسط:
در ضمن پیامی هم آدرس میل سایت ارسال کردم که پاسخی دریافت نکردم
پاسخ
سپاس شده توسط:
از طریق ایمیل در تماس باشید.
support @ favtiger
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
ورژ ۷ کی شمسی سازی میشه.؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
به لطف خدا اگر مشکلی پیش نیاد به زودی
پاسخ
سپاس شده توسط:
(01-08-2017, 10:11 AM)administrator نوشته است: از طریق ایمیل در تماس باشید.
support @ favtiger

عرض کردم ... پاسخ گوی ایمیل نبودین..... بنده ارسال کردم
پاسخ
سپاس شده توسط:
امکانش هست که به ایمیل بنده پاسخ بدین ...
با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('118')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.