امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل شدن حروف فارسی به علامت سوال در ویتایگر 7

سلام و عرض ادب
درقسمت اضافه کردن لیست در بخش هایی همچون :
کمپین های تبلیغاتی
سازمان ها
مخاطبین
سرنخ های فروش
در کل می توان گفت در اکثر بخش ها زمانی که در واحد "لیست من" گزینه ای را می خواهیم به لیست من اضافه کنیم، بعد از اضافه کردن با علامت سوال نشان داده می شود
لازم به ذکر است که کلیه اموری که باید برای حل دیتابیس برای نشان دادن زبان فارسی انجام داده می شد، صورت گرفته است و در بخش هایی دیگر همچون مخاطبین هیچ مشکلی وجود ندارد و فقط در قسمت اضافه کردن لیست ها این مشکل وجود دارد.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

احتراما نمونه عکس به پیوست می باشد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ادمین جان
میشه لطفا راهنمایی کنید؟
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستان عزیز
سلام و عرض ادب
اگر شخصی هست میتونه این مشکل رو برام حل کنه
ممنون میشم راهنمایی کنه
منتظرم
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

آخه کس دیگه این مشکل را نداشته و بعیده فقط بخشی از قسمت ها ؟؟؟؟ بشه
شاید کوئری تغییر یونیکد ناقص عمل کرده
باز مراحل تغییر اینکدینگ را انجام بدید اگر نشد شما باز مجدد ویتایگر نصب کنید و دیتا بیس را از ابتدا قبل از نصب collation را به utf8_general_ci تغییر بدید و بعد نصب کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام
منم همین مشکل رو دارم
فایل رو ایجاد و اجرا کردم خیلی از علامت های سوال درست شدند (البته با ویرایش مجدد) و باز هم خیلی جاهای دیگه بجای حروف فارسی ؟ نشون میده. مثلا در تعریف نقش ها و ...
بانک رو که نگاه می کنم همه تیبل ها utf8شدن ولی وقتی از variables فیلتر character رو میزنم و متغیرهای کاراکتر رو میاره بازم هنوز رو لاتین ست شدن وقتی هم که می خوام از طریق ویراش درستشون کنم ایراد 1227 در sql رو میگیره
واقعا نیاز مبرم و فوری دارم برای بر طرف کردن این مشکلم
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('171')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.