امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند ماژول رایگان و کاربردی برای ویتایگر فارسی
با سلام

چندین ماژول رایگان و کاربردی توسط چندین سایت خارجی ارائه دهنده خدمات تجاری ویتایگر به رایگان منتشر شده که در اختیارتون معرفی می شود.

لطفا در صورت تمایل دوستان با هر یک از این ماژول ها کار کنند و نتایج تجربیات خودشون را  اعم از سازگاری و کیفیت ارائه دهند.

در صورتی که با گزارش های شما، این ماژول ها به خوبی کار کنند، در صفحه اصلی سایت در بخش ماژول ها برای دریافت عموم به همراه فارسی سازی و آموزش های لازم قرار داده می شود.

توضیحات کوتاه هر ماژول: (توضیحات بلند و نتایج تست با شما)

- برای اتصال فروشگاه ساز مگنتو به ویتایگر
- ساختن ماژول برای ویتایگر(نسخه 6.5 جایگزین شد)
- ساختن ماژول برای ویتایگر
- مخفی سازی بنر تبلیغاتی صفحه اول
- ایجاد ارتباط بین فیلدهای دو ماژول
- فیلد آدرس وب سایت کاربر را از روی بخش آخر ایمیل وی اتوماتیک پر میکنه

- ماژول اندیکاتور(این ماژول توسط یکی از کاربران خوب سایت آقای مهدی زاده که آموزش اتصال به الستیکس را هم زحمتش را کشیدند، با استفاده از ماژول ModuleDesigner ایجاد شده که این ماژول نیز بعد از بررسی در صفحه اصلی برای دریافت عموم قرار خواهد گرفت.)
شما نیز می توانید ماژول های ساخته خود را برای ما ارسال نمایید تا با نام خودتون در اختیار عموم قرار بگیرد.

همچنین اگر ماژول های رایگان دیگری نیز میشناسید معرفی کنید.

سپاس از همراهی و همیاری شما

توجه: این تاپیک صرفآ برای معرفی ماژول های رایگان خارجی یا ماژول های تهیه شده توسط کاربران می باشد.

قبل از استفاده مطمئن شوید بانسخه ویتایگری که درحال استفاده هستید سازگار باشد.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   MagentoConnector.zip (اندازه: 12.49 KB / تعداد دفعات دریافت: 154)
.zip   ModuleBuilder_6.5.0-1.0.zip (اندازه: 182.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 490)
.zip   ModuleDesigner_1.0RC.zip (اندازه: 254.99 KB / تعداد دفعات دریافت: 463)
.zip   VGSHideBanners-fa-V1.0.zip (اندازه: 8.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 229)
.zip   VGSRelatedFields-1.1.zip (اندازه: 11 KB / تعداد دفعات دریافت: 182)
.zip   WebsiteAutoComplete-1.0.zip (اندازه: 19.44 KB / تعداد دفعات دریافت: 152)
.zip   Indicator_2016-10-13_1.0.2_2.zip (اندازه: 6.48 KB / تعداد دفعات دریافت: 249)
.zip   SwVtTools-2015-05-151.zip (اندازه: 215.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 209)
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
ماژول چک لیست 

لینک مستندات

[Only registered and activated users can see links Click here to register]

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   vt-smart-checklist.zip (اندازه: 1.15 MB / تعداد دفعات دریافت: 243)
.zip   vt-smart-checklist-old.zip (اندازه: 1.76 MB / تعداد دفعات دریافت: 126)
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator
با سلام!
من متاسفانه نمیتونم این فایل های زیپ را دریافت کنم!
شاید بدلیل کاربر جدید بودنم باشه ودسترسی نداشته باشم!
مدیر و کاربران محترم لطفا لینک ها را یکبار دیگه بررسی بفرمایید!(من که کلیک میکنم میزنه پیوست مورد نظر وجود ندارد. ).

سپاس!
لطفا اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید.

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

مشکل برطرف شد.
لطفآ مجدد دانلود نمایید.

شاد باشید
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: pour.hossein
من هنوز با بنر صفحه اول مشکل دارم ! هستش هنوز !
ماژول رو هم نصب کردم حتی !
پاسخ
سپاس شده توسط:

راستی مدیر محترم!بنده اجازه و دسترسی ارسال پیام خصوصی را ندارم!مدتی است می خواستم خدمتتان پیامی بدم ولی هیچ راهی نداشتم!این تاپیک سبب شد تا مطرح کنم که بنده اجازه ارسال پیام خصوصی در انجمن ویتاگر را ندارم!
لطفا اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید.

پاسخ
سپاس شده توسط:
(08-04-2017, 11:54 PM)pour.hossein نوشته است: سلام!اگر مدیر اجازه بدهند، بنده روش مستقیم از روی کدها را در اختیار قرار خواهم داد.(به شرط مجوز مدیر محترم)

راستی مدیر محترم!بنده اجازه و دسترسی ارسال پیام خصوصی را ندارم!مدتی است می خواستم خدمتتان پیامی بدم ولی هیچ راهی نداشتم!این تاپیک سبب شد تا مطرح کنم که بنده اجازه ارسال پیام خصوصی در انجمن ویتاگر را ندارم!

شما راهکار رو بدین مدیر هم خوشحال میشه و اینکه پیام خصوصی برای همه بسته هست فکر کنم !
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

خیلی هم عالی ،
لطفآ روشتون را در تاپیک مجزا مطرح کنید.

در مورد پیغام خصوصی هم به دلیل برخی سوء استفاده های برخی کاربران مجبور شدیم دسترسی ارسال پیغام خصوصی را برای کاربران سطح اولیه ببندیم، انشاالله با تدابیر بهتر کیفیت خدمات را بهتر از این خواهیم کرد.
برای ارتباط با ما از طریق ایمیل اقدام نمایید.

با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط: pour.hossein
سلام دوستان
ماژول اندیکاتور رو نصب کردم این پیام میاد

Permission to perform the operation is denied for name

لطفا راهنماییم کنید. ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('66')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.