امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: ایرادات ماژول اسناد
سلام

با روش آموزشی پیوستی ببینید مشکل حل میشه!

اطلاع دهید.
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
.txt   upload ax fix.txt (اندازه: 767 bytes / تعداد دفعات دریافت: 34)
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام لینک فایل پیوستی پاسخ باز نمیشه
مشکلی که بنده دارم موقع اپلود سنده
هم پی دی اف هم عکس و فایل ورد رو امتحان کردم تو هر سه تا حالت پیغام خطا میده که تو پیوست عکس پیغامو میزارم
ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

مشکل فایل پیوست حل شد.

شاد باشید
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(28-03-2017, 05:01 PM)administrator نوشته است: سلام

مشکل فایل پیوست حل شد.

شاد باشید

ممنون از پاسختون
ولی متاسفانه کد کار نمیکنه
جایگزین خط های گفته شده کردم که کلا سی ار ام بالا نیومد، جاگزین فانگشن validate image کردم سی ار ام بالا اومد ولی مشکل هنوزم هست و فایل اپلود نمیشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
سمت سرور باید پیش نیازهای php را فعال کنید.
اگر سرور مجازی داریدMIME Magic یا fileinfo را فعال کنید یا به مدیر سرور بگید.
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('32')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.