امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال ویتایگر با الستیکس
سلام و وقت بخیر

دوستان دلیل اینکه واقعا آموزش درستی جهت اتصال ویتایگر با الستیکس نیست رو امکان هست توضیح بدن ؟ به این خاطر نیست که دوستان دارن به صورت تجاری میفروشن ؟ از مدیران این انجمن که برای بار اول ویتایگر شمسی رو جهت دانلود در اختیار کاربران قرار دادند یه فکری به حال این موضوع بکنند .

باتشکر و احترام.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

شاید این مبحث بتونه جواب گو باشه
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

لطفآ تست کنید تجربیاتتون اردر اختیار ما هم بذارید.
سپاس
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: onemohsen
(13-06-2017, 08:40 AM)administrator نوشته است: [Only registered and activated users can see links Click here to register]

لطفآ تست کنید تجربیاتتون اردر اختیار ما هم بذارید.
سپاس

ممنون از پاسختون

من تاپیکی که ارسال کردین رو دیده بودم ، ولی جوابگو نبود

من با مبحث های خارجی تونستم ارتباط را برقرار کنم منتهی چندین مشکل وجود داره :
1- تماس های خروجی که از ویتایگر ارسال میشه به الستیکس بوق اشغال پخش میشه
2- تماس های ورودی نیز اصلا نمایش داده نمیشه بصورت پاپ آپ
3- گزارش تماس ها نیز وجود ندارد

احتمالا بخاطر ماژول pbxmanager هست که به صورت رایگان ارائه شده ، فکر میکنم ماژول تجاری نیز برای اینکار وجود داشته باشه درسته ؟ چون بنده اطلاعات زیادی در این رابطه ندارم مزاحم شما شدم ، مساله دیگه ای که حدس منو به واقعیت نزدیک میکنه اینه که سیستم تلفنی واک که ویپ ایران حتی ویتایگر فارسی و شمسی را ارائه داده و تبلیغش بر همین مبحثه هیچ آموزشی مبنی بر ارتباط بین این دو قرار نداده و حتی پست هایی که در این رابطه ارسال میشه را پاک و یا پشتیبانی نمیکنند و جواب درستی نمیدن ، نکته دوم اینه که ماژول pbxmanger در ویتایگر واک وجود ندارد و یک راهنمایی توسط مدیران همین وبسایت شده بود و ماژولش پیوست شده بود که سریعا توسط مدیران حذف شد .

نتیجه ای که میشه گرفت ، مهم ماژولیه که برای ارتباط بین الستیکس و ویتایگر داره استفاده میشه که من فکر میکنم اینی نیست که الان روی نسخه های رایگان ویتایگر داره ارائه میشه . اگر شما اطلاعی در این رابطه دارین ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
سپاس شده توسط:
مطلبی که فراموش کردم ، درکنار اون ماژول pbxmanager که گفتم Connector اتصال الستیکس و ویتایگر نیز شامل همین مباحث میشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
کسی از دوستان و مدیران راهنمایی نمیکنن ؟!
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام، آقای مهدی زاده تاکید دارند اگه طبق آموزش توی پی دی افراد پیش برید مشکلی نخواهد بود.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: DannyDetty
(21-06-2017, 10:44 PM)administrator نوشته است: سلام، آقای مهدی زاده تاکید دارند اگه طبق آموزش توی پی دی افراد پیش برید مشکلی نخواهد بود.

جواب نداد بارها چک گردید .

لطفا ورژن ویتایگر و الستیکس آموزشی که گزاشتن و ازش جواب گرفتن را سوال فرمایید .

ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
گویا الستیکس 2.5 بوده و ویتایگر 6.4
پاسخ
سپاس شده توسط: onemohsen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('109')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.