امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد فیلد شرطی در ویتایگر 7
سلام.
برای ایجاد فیلد شرطی بر مبنای انتخاب قبلی ایده ای وجوده داره؟
من دو تا پلاگین پرمیوم دیدم یکی داینامیک بلاک یکی هم کندیشنال فیلد.

ولی آیا راهکاری نیست که مثلا در هنگام افزودن سرنخ وقتی یک خدمتی انتخاب میشه از سیستم بر مبنای همون انتخای یک بلاک اضافه بشه که اطلاعات مختص همون را بخواد؟

شما فرض کنید ما سه خدمت ارائه میکنیم. طراحی سایت. طراحی قالب . طراحی افزونه.

خب هر کدوم اطلاعات متفاوتی نیاز داره. وقتی من دارم سرنخ را اضافه میکنم بزنم طراحی سایت و اطلاعات همون قسمت ررا اضافه کنم و بعدا هم اگر طراحی افزونه خواست اون هم اضافه بشه زیرش. یعنی انتخاب اول ما چندگانه هست و ممکنه چند خدمت نیاز باشه و به همون میزان اضافه بشه بلاک ها و فیلدها
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

اینکه بر اساس نوع خدمت یک بلاک ایجاد بشه را فکر نمی کنم و ندیدم تاکنون
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
شما خدمت را در نظر نگیرید . فک کنید بر اساس انتخاب دراپ دان ها یک بلاک دیگه باز بشه یا اطلاعات مختص همون را بخواد.
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('159')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.