امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش رویداد و وظایف در تقویم
سلام خدمت دوستان. من نسخه 6.5 را نصب کردم الان هر رویداد و وظیفه ای اضافه میکنم توی تقویم نشون نمیده. توی لیست اضافه میشه ولی تو تقویم نشون نمیده
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

مشکلی نبایدداشته باشه.
اما نسخه سری 6 نه توسط ما نه سایت اصلی پشتیبانی نمیشه، از نسخه 7 استفاده کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
مسئله با تقویم شمسی دارم تو ورژن 7. وگرنه خیلی بهتر از 6.5 هست
هنوز راهکاری برای تقویم شمسی ورژن 7 پیدا نشده؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
نسخه 6.5 هم که شما استفاده میکنید شمسی نیست.

در حال پیاده سازی هست.
انشالله به لطف خدا شمسی سازی میشه و در اختیار مشاغل قرار میگیره.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
کدوم ورژن 7 را استفاده کنم بهتره؟ یه نسخه 7فارسی هست تو سایت و یه 7 شمسی آلفا ؟ کدوم را استفاده کنم که بعد از ارائه نسخه شمسی به مشکل بر نخورم واسه ارتقا
پاسخ
سپاس شده توسط:
(29-04-2018, 12:52 PM)administrator نوشته است: نسخه 6.5 هم که شما استفاده میکنید شمسی نیست.

در حال پیاده سازی هست.
انشالله به لطف خدا شمسی سازی میشه و در اختیار مشاغل قرار میگیره.

سلام
چه زمانی شمسی سازی و نسخه استیبل ارائه می شود؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
زمان دقیق مشخص نیست.
پاسخ
سپاس شده توسط:
کدوم ورژن 7 را استفاده کنم بهتره؟ یه نسخه 7فارسی هست تو سایت و یه 7 شمسی آلفا ؟ کدوم را استفاده کنم که بعد از ارائه نسخه شمسی به مشکل بر نخورم واسه ارتقا ??????
پاسخ
سپاس شده توسط:
نسخه 7 عیر شمسی
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('191')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.