امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رایگان بسته آسان نصب ویتایگر بدون مشکل
با سلام به تمامی شما کاربران عزیز شاید شما هم هنگام نصب ویتایگر با خطا های زیادی مواجه شدید مثلا خطای کاربر وجود ندار پس از نصب ویتایگر یا کامل ایمپورت شده دیتابیس و خطا های دیگه امروز براتون یک پیکج آسان نصب درست کردم که تمام این مشکلات رو به سادگی پشت سر بزارید و از نصب آسان اون لذت ببرید ابتدا فایلی رو که پیوست کردم دانلود کنید که شمال فایل های config.inc.php : database_utf8.sql: وپوشه user_privileges 
می باشد خب اول فایل  رو رو هاست آپلود کنید و بعد اکسترکت کنید فایل config.inc.php رو باز کنید و قسمت های زیر رو تغییر بدید
[تصویر:  aggs_01.png]
[تصویر:  fc5o_02.png]
اینجا منظور از نام کاربری هاست همون مسیری هست که آدرس پوشه public_html می خوره که آدرس اون پوشه هست
بعد از اون وارد دیتابیس بشیین برای وارد شدن به اون که همتونم بلدید php myadmin رو باز کنید دیتابیس مورد نظر رو باز کنیم و دیتابیسی که کامل هست و مشکل utf8 رو کامل درست کردم که مطالب فارسی این جوری نمایش داده نشن ؟؟؟؟؟؟ منظورم مثل علامت سوال هست
و مثل مسیر زیر فایل رو ایمپورت کنید
[تصویر:  5uo4_03.png]
و بعد از اون از ویتایگر لذت ببرید 
نام کاربری و رمز عبور 
admin
123456
فقط مشخصات ورود رو بعد از لاگین عوض کنید
با تقدیم و احترام حسینی Cool
پاسخ
سپاس شده توسط: moeinsun ، kren ، mehdi.oliaey ، milad_tm ، arazcode

پیام‌های داخل این موضوع
دانلود رایگان بسته آسان نصب ویتایگر بدون مشکل - توسط mhc - 17-08-2018, 09:58 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('201')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.