امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریقه اتصال vtiger تحت وب به elastix تحت سرور
سلام خسته نباشید، دیروز تاپیکی با همین عنوان ایجاد کردم ولی بعدش سایتتون از دسترس خارج شد و تاپیک ها و پیام خصوصیا و حتی عضویتم حذف شده بود!

سوالم این بود ما یک سرور elastix در شبکه داخلیمون داریم. این vtiger رو هم توی هاست سایتمون نصب کردیم که شما زحمتشو دیروزکشیدین و تنظیماتش رو انجام دادین، موردی که هست میخوام بدونم به چه شکل میشه این دو رو به هم متصل کرد که اگر کسی تماس گرفت در vtiger رکوردش ثبت شه و در elastix اطلاعاتش رو ما ببینیم که از کجاست و... ؟
آموزشی که توضیح دادین در انجمن هر دو سیستم در سرور لوکال بودن و من متوجه نشدم چطور متصل کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
بله متاسفانه مشکلی سمت سیستم انجمن بود که مجبور به بازگردانی بک آپ شدیم.
از این بابت غذرخواهی می کنم.

به هر حال شما اگر کار راه اندازی الستیکس را انجام داده باشید به آن مسلط هستید و با کار با ویتایگر و نیز آموزش های موجود در سایت و انجمن می تونید ملزومات مورد نیاز را جهت اتصال دو سیستم به هم فراهم کنید.

اگر راه اندازی الستیکس با شما نیست به پرسنل مربوطه ارجاع بدید.
بحث سی آر ام و شبکه داخلی مباحث فنی و مهمی هستند که باید توسط نیروی حرفه ای راه اندازی و پشتیبانی شوند.

شما اگر دانش لازم را دارید منابع وجود داره که می تونید استفاده کنید و اگر جایی گیر کردین و در مباحث نبود در انجمن بپرسید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: zozze
سلام دوست عزیز خسته نباشید.
ما الان آیپی رو روی هاستمون ست کردیم و طبق اون فایل آموزش پیش رفتیم.
الان چطور مطمئن بشیم اتصال درست انجام شده ؟
یک شماره داخلی گفتن بسازیم و توی تنظیمات کاربر ستش کنیم که کردیم.
بعد با اون شماره تماس میگیریم.
ولی هیچ اتفاقی توی وی تایگر رخ نمیده.
بنظرتون ما چکار بایدبکنیم ؟
اصلاً شاید برداشت ما از اتصال این دواشتباه بوده، کلیت اتصال برای رسیدن به چی هست ؟
ممنون.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
سلامت باشید
انشاا.. دوستانی که به این امر مسلط هستند به زودی جواب میدند.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('41')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.