انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی

نسخه‌ی کامل: دانلود رایگان ویتایگر شمسی 7
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و احترام خدمت کاربران گرامی

اکنون امکان دریافت ویتایگر شمسی نسخه 7 فراهم شد.

امیدواریم این جهش بزرگ بتونه کسب وکارتون را بهبود ببخشه.

ما را با دعای خیرتون همراهی کنید.

[Only registered and activated users can see links Click here to register]
سلام و خسته نباشید
من توی نصب این نسخه روی هاست مشکل دارم ،
فایلها رو اکسترک میکنم و تنظیمات دیتابیس رو توی فایل config.inc.php انجام میدم ، ولی صفحه سفید هست و باز نمیشه ، دیتابیس رو هم import کردم ،
حتی نسخه خام vtiger رو از سایت اصلی دانلود کردم و مراحل نصب رو رفتم جلو ، در آحرین مرحله که میخواد دیتابیس رو نصب کنه هیچی نشون نمیده و صفحه خالی میاد ؛
برای تست یه نسخه جوملا و وردپرس نصب کردم که ببینم مشکل از سرور و دیتابیس نباشه ولی براحتی نصب و اجرا شدن ، تنظیمات فایل php.ini رو هم مطابق دستورالهمل سایت اصلی که در ادرس [Only registered and activated users can see links Click here to register] گفته شده بود انجام دادم ، ولی باز همچنان به همون صورت هست ،
ممنون میشم راهنمایی کنید ،
سلام

پیش نیازها را باید سمت سرور چک کنید

اگه هاست اشتراکی دارید نمی تونید خودتون تنظیم کنید، به مدیر سرور بگید، اگه رعایت نکرد و برای اینکه در مراحل بعدی مشکل پیش نیاد پیشنهادم اینه از هاست های اختصاصی ویتایگر پیشنهادی ما تهیه کنید تا خیالتون راحت باشه.

همچنین اگر در هر موردی نیاز به پشتیبانی داشتید از پکیج های پشتیبانی ما استفاده کنید.
همه پیش نیازها اکی هست ، توی مسیر [Only registered and activated users can see links Click here to register] خطای زیر رو میده
Sorry! Attempt to access restricted file. - /home/sale/domains/saleservices.ir/public_html/includes/../includes/runtime/EntryPoint.php
مهندس جان درست شد ، دایرکت ادمین نسخه جدید مسیر دایرکتوری رو تغییر میده و مثل روال همیشه نیست ، برای همین کلا همه چی به مشکل خورده بود ، ممنونم از شما
سلام دوست عزیز
من قبلا رو ی هاست دیگه نصب کرده بودم از همون شرکت هاستینگش هست ولی خطا 
public_html/includes/../includes/runtime/EntryPoint.php 
نمایش میده 
چه کنم چه کردید شما ...

ممنون از شما
سلام
مسیر دهی ها را در فایل کانفیگ چک کنید.
config.inc.php
(30-12-2020, 07:08 PM)shafiee نوشته است: [ -> ]مهندس جان درست شد ، دایرکت ادمین نسخه جدید مسیر دایرکتوری رو تغییر میده و مثل روال همیشه نیست ، برای همین کلا همه چی به مشکل خورده بود ، ممنونم از شما

سلام منم همین مشکل رو دارم چطور باید اصلاحش کرد؟؟
سلام
دسترسی هاست را ارسال کنید به ایمیل پشتیبانی تا برایتان تنظیم گردد.
support @ favtiger .ir