امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به اشتراک گذاری ویتایگر در wamp
سلام ممنون از سایت خوبتون ،من خیلی از مشکلاتی که داشتم رو تونستم با اموزش ها و راهنمایی های شما برطرف کنم

من ویتایگر 7 فارسی رو روی wamp server نصب کردم ،الان میخوام اون رو به اشتراک بزارم تا همه ی کارمندان بتونن ببینن و استفاده کنن

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

به کامپیوتر مورد نظر آی پی اختصاص بدید.
آی پی مربوطه را در فایل کانفیگ جایگزیین localhost کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
این مورد رو انجام دادم و حتی صفحه لاگین برنامه رو نیز نمایش میده

منتهای مراتب زمانی که گزینه لاگین زده میشه صرفا صفحه خالی نمایش میده و دیتایی نمایش داده نمیشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
توی فایل کانفیگ آی پی را تنها جایگزین عبارت localhost در آدرس سایت بکنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون از راهنماییتون

مشکل بنده برطرف گردید ،فقط یک نکته دیگه ،جهت اجرای درست باید یک یوزر ادمین در my sql ساخته بشه و در فایل config.incجایگزین بشه تا مشکل برطرف گردد
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان