امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی
سلام
ماژول تقویم شمسی از کجاست؟
لطفا پیوست کنید
و بفرمایید ویتایگر را کجا نصب کردین، روی هاست یا لوکال؟
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(24-11-2019, 04:00 PM)administrator نوشته است: سلام
ماژول تقویم شمسی از کجاست؟
لطفا پیوست کنید
و بفرمایید ویتایگر را کجا نصب کردین، روی هاست یا لوکال؟

لوکال نصب کردم و از سایت خودتون دانلود کردم. اون مشکل برطرف شد و الان پیغام زیر رو دارم
dUnzip2: ZIP File is corrupted or empty

نا موفق

فایل نامعتبر مجدداً تلاش کنید
پاسخ
سپاس شده توسط:
فایل را اینجا پیوست کنید
یا ایمیل کنید به
support@ favtiger .ir
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
تاریخ شمسی نسخه 7.1.2 که در سایت قرار دادین مشکل دارد ؟
چون اصلا نوتیفیکشن های رویداد و وظیفه نمایش نمی دهد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام نه مشکل نداره
جایی که نصب کردین پیش نیازهای لازم را نداره
پیشنیازها را رعایت کنید و php 5.6 ست کنید

پیشنهادم اینه اگر باز نتونستید از هاست پیشنهاد یم ا استفاده کنید.
my . partohost . net
پاسخ
سپاس شده توسط:
(13-05-2023, 04:45 PM)administrator نوشته است: سلام نه مشکل نداره
جایی که نصب کردین پیش نیازهای لازم را نداره
پیشنیازها را رعایت کنید و php 5.6 ست کنید

پیشنهادم اینه اگر باز نتونستید از هاست پیشنهاد یم ا استفاده کنید.
my . partohost . net

لیست پیش نیاز های کامل را از کجا می توانم مشاهده کنم ؟ 
الان اگر php  روی 7 باشه این مشکل پیش می آید ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
پیش نیازها

[Only registered and activated users can see links Click here to register]

کارکرد بهتر را با نسخه 5.6 داره
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان