امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول فکس
با سلام
من کلی مطلب نوشته بودم که متاسفانه با بازگردانی سرور پاک شد.
ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما و تشکر از راه اندازی این فروم ، ممنون میشوم  بفرمایید برای اضافه کردن ماژول فکس اینترنتی(همانند پیامک) باید چکارکنم ، ایا این ماژول ( فکس اینترنتی ) دارد یا باید بنویسم
در واقع میخوام یک ماژول به سیستم اضافه کنم تا از طریق وب سرویس به سرویس های فکس اینترنتی مثل FAX.IR  وصل شود و کار فکس مارکتینگ رو انجام بده
ممنونم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

ممنون و سپاس از اینکه از خدمات این سایت استفاده می کنید.
اولین بار هست توی سایت عوض میشید و این یوزر قبلا نبوده چون سایت هر روز و هر لحظه رصد داره میشه.

در مورد فکس هم در آینده اضافه میشه.
اگر عجله دارید باید خودتون دست به کار بشید و یا از صاحبان وب سایت مورد نظر درخواست کنید ماژول اتصال به ویتایگر را تهیه کنند و در اختیار دیگر دوستان نیز قرار بدید.

شاد باشید
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
برای ماژول فکس می تونید از یکی از نرم افزارهایی که وب سرویس دارن مثل gfi fax maker ، الستیکس و ... استفاده و با وب سرویس به ویتایگر متصلش کنید
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator
بهترین منابع هم داکیومنت های خود ویتایگر هستند.

[Only registered and activated users can see links Click here to register]
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنونم از راهنمایی شما
من سرویس سایت فکس.دات ای ار (میخوام تبلیغ نشه:-) رو میخوام استفاده کنم بدین صورت که یک ماژول بنویسم و در اون از API فکس دات ای بزارم.
مسئله ای که وجود داره اینکه میخوام سناریو کار رو بدونم که به بیراهه نرم .
به نظر شما این ماژول مثل ماژول پیامک باید درست بشه ؟ اگه ساختار همونه و می شه از اون الگو گرفت که خوب حله
نظر شما چیه ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان