امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای Invalid username or password. پس از نصب
من برای حل اساسی این مشکل این کار رو کردم ، البته راه حلی که توی پست قبلی گفتم هم شدنی هست ولی با دردسرهای بسیار ، که خوب با ازمون خطا این راه رو رفتم و نهایی شد ،
اینجا هم مینویسم که اگر روزی کسی به این مشکل برخورد و سراغ این تاپیک اومد با این راه حل بتونه براحتی و بدون دردسر کارشو راه بندازه .

البته حتما قبلش این تاپیک رو مطالعه کنید و ببینید که تمامی این موارد رو عایت کردین یا خیر.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

در نهایت اگر تمام پیش نیازها رو رعایت کرده بودین از روش زیر براحتی مشکلتون رو حل کنید.

-----------------------------------------------

این مشکل به خاطر عدم رعایت پیش نیاز های بانک اطلاعاتی mysql می باشد.
برای رفع مشکل شما باید مد MySQL strict mode را غیر فعال کنی.

رای غیر فعال کردن آن می توانید از دو روش زیر اقدام نمایید

روش اول: از طریق فایل "my.ini/my.cnf"
فایل my.ini و یا my.cnf را بسته به سیستم عامل در سرور خود ویرایش کنید

دنبال خط زیر با یکی از مقادیر مشخص شده بگردید:
کد:
sql-mode = "STRICT_TRANS_TABLES,STRICT_ALL_TABLES,NO_AUTO_CREATE_USER,NO_ENGINE_SUBSTITUTION"

آن را به صورت زیر تغییر دهید و مقدار آن را خالی بگذارید :
کد:
sql-mode=""

روش دوم: از طریق محیط command

وارد محیط MySQL Console شوید و دستور زیر را وارد کنید
کد:
SET GLOBAL SQL_MODE = '';

در انتها سرویس mysql را مجدد راه اندازی کنید .

نکته :
*** البته من روش اول رو بهتون توصیه میکنم !
چون در بعضی وب سرورهای مجازی مثل wamp و  xampp و ... دستور command یکسری کدها قبل و بعد دستور میزاره که ممکنه بدرستی عمل نکنه.
پاسخ
سپاس شده توسط:
متاسفانه با این روش هم مشکل حل نشد و یوزر ادمین در دیتابیس ایجاد نمیشود
چطور باید مشکل حل کرد؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام خدمت تمامی دوستان
این مشکل رو ما هم داشتیم
کلا ویتایگر با ومپ مشکل داره
دلیلش رو نمیدونم
از زمپ استفاده کنید درست میشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستان لطفا کمک کنید [Only registered and activated users can see links Click here to register] ساخته شده ولی user آدمین وجود نداره دستی هم insert کردم ولی فایده نداشت لطفا سریع به من کمک کنید خیلی گیر کردم؟؟؟[url=http://localhost/phpmyadmin/sql.php?db=crm&table=vtiger_users&token=bde9e2e2cd47ed9ec12485b6cc5311da][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام، اگر پیش نیازها را رعایت کردین، مشخصات سیستمی که روی اون نصب کردید را بگید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(08-04-2017, 05:33 PM)shafiee نوشته است: [Only registered and activated users can see links Click here to register]

در نهایت اگر تمام پیش نیازها رو رعایت کرده بودین از روش زیر براحتی مشکلتون رو حل کنید.

-----------------------------------------------

این مشکل به خاطر عدم رعایت پیش نیاز های بانک اطلاعاتی mysql می باشد.
برای رفع مشکل شما باید مد MySQL strict mode را غیر فعال کنی.

رای غیر فعال کردن آن می توانید از دو روش زیر اقدام نمایید

روش اول: از طریق فایل "my.ini/my.cnf"
فایل my.ini و یا my.cnf را بسته به سیستم عامل در سرور خود ویرایش کنید

دنبال خط زیر با یکی از مقادیر مشخص شده بگردید:
کد:
sql-mode = "STRICT_TRANS_TABLES,STRICT_ALL_TABLES,NO_AUTO_CREATE_USER,NO_ENGINE_SUBSTITUTION"

آن را به صورت زیر تغییر دهید و مقدار آن را خالی بگذارید :
کد:
sql-mode=""

روش دوم: از طریق محیط command

وارد محیط MySQL Console شوید و دستور زیر را وارد کنید
کد:
SET GLOBAL SQL_MODE = '';

در انتها سرویس mysql را مجدد راه اندازی کنید .

نکته :
*** البته من روش اول رو بهتون توصیه میکنم !
چون در بعضی وب سرورهای مجازی مثل wamp و  xampp و ... دستور command یکسری کدها قبل و بعد دستور میزاره که ممکنه بدرستی عمل نکنه.
 جالب هست که امروز بعد از چند ماه که به این انجمن سر زدم دیدم پست بنده رو به طور کل از انجمن پاک کردن و راه حل ارائه شده رو به اسم خودشون ارسال کردن!
جالبه فکر نمی کنم این اخلاق عمل در جامعه اپن سورس باشه!
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام
بنده هم نصب کردم و با این مشکل ساخته نشدن یوزر ادمین مواجه شدم
پیش نیازها رعایت شده
روی هاست نصب کردم
فقط این آموزشی که گذاشتید نمیدونم کجا باید اصلاحات انجام بدم تا درست بشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ،
من ویتاگر فارسی نسخه 7 (رایگان) رو نصب کردم متاسفانه یوزر و پسورد رو که وارد می کنم خطای اینویلد پسورد میده لطفا راهنمایی کنید ؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
سمت دیتا بیس ببینید اصلا تیبل یوزر ایجاد شده؟
برخی مواقع به دلیل کمبود منابع عملیات ایجاد دیتا بیس درست اعمال نمیشه
کجا نصب کردید و منابعتون چقدر هست؟ رم و سی پی یو
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('40')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.