امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رایگان ویتایگر شمسی 7
سلام و احترام خدمت کاربران گرامی

اکنون امکان دریافت ویتایگر شمسی نسخه 7 فراهم شد.

امیدواریم این جهش بزرگ بتونه کسب وکارتون را بهبود ببخشه.

ما را با دعای خیرتون همراهی کنید.

[Only registered and activated users can see links Click here to register]
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: vvahidi313 ، shafiee
سلام و خسته نباشید
من توی نصب این نسخه روی هاست مشکل دارم ،
فایلها رو اکسترک میکنم و تنظیمات دیتابیس رو توی فایل config.inc.php انجام میدم ، ولی صفحه سفید هست و باز نمیشه ، دیتابیس رو هم import کردم ،
حتی نسخه خام vtiger رو از سایت اصلی دانلود کردم و مراحل نصب رو رفتم جلو ، در آحرین مرحله که میخواد دیتابیس رو نصب کنه هیچی نشون نمیده و صفحه خالی میاد ؛
برای تست یه نسخه جوملا و وردپرس نصب کردم که ببینم مشکل از سرور و دیتابیس نباشه ولی براحتی نصب و اجرا شدن ، تنظیمات فایل php.ini رو هم مطابق دستورالهمل سایت اصلی که در ادرس [Only registered and activated users can see links Click here to register] گفته شده بود انجام دادم ، ولی باز همچنان به همون صورت هست ،
ممنون میشم راهنمایی کنید ،
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

پیش نیازها را باید سمت سرور چک کنید

اگه هاست اشتراکی دارید نمی تونید خودتون تنظیم کنید، به مدیر سرور بگید، اگه رعایت نکرد و برای اینکه در مراحل بعدی مشکل پیش نیاد پیشنهادم اینه از هاست های اختصاصی ویتایگر پیشنهادی ما تهیه کنید تا خیالتون راحت باشه.

همچنین اگر در هر موردی نیاز به پشتیبانی داشتید از پکیج های پشتیبانی ما استفاده کنید.
فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
[Only registered and activated users can see links Click here to register] | دانلود ویتایگر شمسی و فارسی 7 | [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]
پاسخ
سپاس شده توسط: shafiee
همه پیش نیازها اکی هست ، توی مسیر [Only registered and activated users can see links Click here to register] خطای زیر رو میده
Sorry! Attempt to access restricted file. - /home/sale/domains/saleservices.ir/public_html/includes/../includes/runtime/EntryPoint.php
پاسخ
سپاس شده توسط:
مهندس جان درست شد ، دایرکت ادمین نسخه جدید مسیر دایرکتوری رو تغییر میده و مثل روال همیشه نیست ، برای همین کلا همه چی به مشکل خورده بود ، ممنونم از شما
پاسخ
سپاس شده توسط: administrator
سلام دوست عزیز
من قبلا رو ی هاست دیگه نصب کرده بودم از همون شرکت هاستینگش هست ولی خطا 
public_html/includes/../includes/runtime/EntryPoint.php 
نمایش میده 
چه کنم چه کردید شما ...

ممنون از شما
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
مسیر دهی ها را در فایل کانفیگ چک کنید.
config.inc.php
پاسخ
سپاس شده توسط:
(30-12-2020, 07:08 PM)shafiee نوشته است: مهندس جان درست شد ، دایرکت ادمین نسخه جدید مسیر دایرکتوری رو تغییر میده و مثل روال همیشه نیست ، برای همین کلا همه چی به مشکل خورده بود ، ممنونم از شما

سلام منم همین مشکل رو دارم چطور باید اصلاحش کرد؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
دسترسی هاست را ارسال کنید به ایمیل پشتیبانی تا برایتان تنظیم گردد.
support @ favtiger .ir
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'favtiger_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('236')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.